Przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji lukasa

Pobierz

2010-12-19 16:31:24; Przeczytaj dialog i uzupełnij brakujące .Przypominam, że współpracujemy za pomocą platformy Teams.. 2010-10-06 22:52:30 Ułóż 4 zdania o swoim pokoju po niemiecku?. Przyroda: Temat: Na łące.. sofort - natychmiast.. Budowa komórki zwierzęcej.. Do usłyszenia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.2.. Zeszyt ćwiczeń p.. Lekcja.. Proszę wpisać temat lekcji Emily's blog, przeczytać tekst na stronie 21 - zad.. Katarzyna Rybnik ‍ 1.. Przeczytaj tekst z podrozdziałów "Polscy żołnierze w Hiszpanii" i "Wojna z Austrią" oraz "Pytania z dziejów" ze s. 247.. Lesson .Temat lekcji: "Sign language" - praca z tekstem.. Zadanie 1.. 6 Wypowiedz się o swojej ulubionej formie sztuki w kilku zdaniach w zeszycie użyj zwrotów z ćw.. Na początku zastanów się, do czego służy każdy plan, np. plan lekcji, plan dnia?. Pracujemy podręczniku na str. 73, ćw.2 Przeczytaj i posłuchaj tekst (nagranie 2.53),w zeszycie dopasuj nagłówki a-d do fragmentów tekstu 1-4 (Nagłówki: A) Learn sign language - naucz się języka migowego B) A special language - wyjątkowy język C) Where is sign language import .Zadanie 1 - przeczytaj zdania i dopasuj do nich czasy i konstrukcje gramatyczne z ich użyciem.. Dzień 1. sałatka z pomidora i ogórka (tomato and cucumber salad) Rozgrzewka: zaproponuj swoją ulubioną sałatkę..

Przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji.

Wykonaj zadanie 3 str. 63 w podręczniku.. Patrycja SpurekKlasa 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 6 e - zadanie nr 6 i nr 7 Ich und meine Schule - Ja i moja szkoła W zeszycie zapisujemy 2 tematy: 1.. Nowe słowa, które mogą utrudnić zrozumienie : hour - godzina, on the other side - po drugiej stronie.. UWAGA!. Odpowiedz na pytania do tekstu (zad.. Wszelkie aktualne informacje zamieszczamy właśnie tam.. 3/84 - uzupełnij luki słowami z tekstu.. Przepisz do zeszytu te części lekcji, które są zaznaczone na szaro.. Rośliny i zwierzęta - z jakimi się bawić, jakie omijać?. Ważne jest spojrzenie na tabelkę z rozkładem lekcji w poziomie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Cel lekcji: zamawianie jedzenia.. Język hiszpański Kuchnia hiszpańska Przeczytaj tekst ze strony 92 z podręcznika i zapoznaj się z typowymi daniami kuchni hiszpańskiej.. Przeczytaj lekcję.. 5 dla chętnych Podręcznik cz. 4 s. 6, 7 - tekst ze s. 6 - nauczyć się pięknie czytać a ze s. 7 - przeczytaćPrzeczytaj e-mail od Laury (podręcznik str.32) Zapisz do zeszytu poniższe słownictwo, pomoże Ci ono lepiej zrozumieć tekst .. Przeczytaj uważnie tekst, nawet kilka razy i zaznacz X własciwe odpowiedzi: a, b lub c.. Jeśli jest praca domowa, wykonaj ją i prześlij na adres: do następnego piątku do godz. 12.00..

Przeczytaj tekst Life in Britain.

Następnie proszę o sprawdzenie swoich odpowiedzi: British, party, grandad, Jake, seven.. 2012-10-21 14:38:13; Uzupełnij brakujące słowa?. Zadanie 2 str. 79.Przeczytaj poniższy tekst edukacyjny na temat dojrzewania.. Napisz co Boris i Gabriella myślą o podanych przedmiotach.. Posłuchaj nagrania i sprawdź.. Przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji lukasa mein name ist lukas 16 listopada 2020 15:11 Kartkówki Wydruk dostosowany jest do formatu A4, przeznaczony na .Plan lekcji.. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy tekst.1.. Lekcja: W czwartej klasie (temat 165) Lekcja z E-podręcznika; Scenariusz zajęć: .1.. Uzupełnij plan muzeum w ćw.. Pogrupuj wyrazy w ćw.. unterwegs - po drodze.. Jeśli masz drukarkę wydrukuj załączony tekst i wklej do zeszytu, jeśli nie masz drukarki przepisz tekst do zeszytu.. (To jest mój plan lekcji)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2.2.Przeczytaj tekst ze str.61 - 64 o cechach współczesnej grafiki, która jest tworzona za pomocą np.technik komputerowych.. Ex 13 - Przeczytaj i uzupełnij pocztówkę wyrazami z ramkiUzupełnij brakujące pola: 2011-01-31 17:24:25; Uzupełnij brakujące rodzajniki nieokreślone .. 2) oraz na pytania z zad.. London na stronie 84 i wykonaj ćw.1 i 3/84.. Zapoznaj się z informacjami na temat planu wydarzeń (podręcznik str. 174) i uzupełnij notatkę.London - praca z tekstem..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania.

Posłuchaj nagrania jeszcze raz: zatrzymuj po każdym fragmencie i przeczytaj na głos usłyszany fragment.Przeczytać tekst ,, Żaba" i ustnie odpowiedzieć na pytania znajdujące się pod tekstem.. Przeczytaj dialog na stronie 79 w podręczniku i posłuchaj nagrania.. Dzisiaj poznamy zasady układania planu wydarzeń.. Zadanie 3 - uzupełnij tekst właściwymi formami czasownika podanego w nawiasie, użyj czasu past simple, past continuous , present perfect i past perfect.Plan lekcji Poniedziałek, 22 czerwca.. Drodzy Uczniowie, proszę przeczytać tekst w podręczniku na str. 193 - 197 oraz obejrzeć.PLAN LEKCJI KLASA 7K (01.06-05.06) .. przeczytaj tekst ze str.119, uzupełnij go słówkami z zad.. Proszę o przesłanie zdjęć wykonanych zadań, najlepiej jeszcze dzis.Lekcja 2.. Przeczytaj tekst z podręcznika - Lekcja 5 - Budowa komórki zwierzęcej (str. 26 - 29).. Przeczytaj bajkę: Kwiatowa znajomo .. Temat: Jak napisać plan wydarzeń?. Obejrzyj ilustracje i przeczytaj opisy pod nimi.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj tekst w ćw.

Wyraź także swoje zdanie.Lekcja o godzinie 10.00, link na grupie "Nasza klasa IV" 26 X poniedziałek.. Zadanie 2 - przeczytaj tekst i wybierz właściwą formę czasownika.. .W czasie lekcji on-line.. Praca samodzielna Na następną lekcję Chemia Równania reakcji chemicznych - kontynuacja.. 1/84 - połącz nazwy miejsc w Londynie w właściwymi obrazkami (a-c) Ćw.. Wpisz temat lekcji Polacy w wojnach napoleońskich.. Wykonaj zadanie 3 str. 46 w zeszycie ćwiczeń.. Przepisz sobie tekst z lukami i go uzupełnij.. Temat: Elena didn't sleep well Past Simple negative.Ex 15 - Popatrz na pocztówkę i przeczytaj uzupełniając luki wyrazami z ramki.. Uzupełnij teksty i wpisz do zeszytu jako notatkę: 1) W 1808 r. Napoleon Bonaparte zajął ….. Pocztówka….pocztowka_II_kl_26.05.pdf.. przeczytaj tekst i postaraj się odpowiedzieć na pytania odnośnie tekstu - ćwiczenie 3 strona 97.. Ćwiczenia cz. 4 str. 4,5, zad.. 3 i odpowiedz na pytania.. 2011-09-03 13:41:11 Co sądzisz o swoim planie lekcji ?. 2013-10-07 18:55:26; Uzupełnij brakujące miary kątów 2013-03-20 19:01:42; Przeczytaj plan szkolnej wycieczki i uzupełnij tekst .. Praca samodzielna, konsultacja na Teams.. Jeśli masz jakieś problemy, napisz o tym w mailu.. Możesz podkreslić w tekscie gdzie znalazłes odpowiedzi na zadane pytania.. dialog w barze - nagranie.. 3.Wykonaj ćwiczenie ze str .65-Projekt i wykonanie biletu na podróż w kosmos poprzez odbjanie i wydrapywanie wzorów nawiązując do metod stosowanych w grafice warsztatowej.3) Podręcznik str. 63 zadanie 2 - przeczytaj tekst i uzupełnij plan lekcji.. erzählen - opowiadać.. 12 oraz uzupełnić zdania, które znajdują się z zadaniu 13 na str. 21.. Przepisz noweOdtwórz nagranie track 3.2 i posłuchaj nagrania, jednocześnie śledząc tekst w podręczniku.. Nie musisz mi nic przesyłać.. Posłuchaj nagrania nr 2.22 i zapisz w zeszycie przedmiotowym jakich przedmiotów uczą ci nauczyciele..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt