Uzupełnij dialog słowami z ramki trzy wyrazy nie pasują

Pobierz

Wymagana jest …Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, które nie pasują do żadnej luki.. Strona 55.. Uwaga!. Trzy słowa nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki Wyrazy: free have how love open stay sure …4 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. do end keep take watch win work 1 You should _____ up swimming.Uzupełnij dialog,wstawiając odpowiednie zadania z ramki Słowa z ramki to : ich bin steffi ,das ist mein bruder, Nein das ist meine Freundin,Tina, ich bin …Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki …1.Uzupełnij zdania 1-6 odpowiednimi słowami z ramki.. Wykreślamy z listy wyrazy, który nie pasuje do …Uzupełnij tekst, używając trzech wyrazów z ramki.. bell outlined.Angielski uzupełnij dialog wyrazami z ramki.Uwaga!. Uwaga!. Uzupełnij luki 1-3 … rozwiązane.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. (ramka) : in, table …1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Zadanie.. Uwaga!. Uzupełnij każdą lukę (1-4) odpowiednim wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst..

Uzupełnij dialog podanymi wyrazami.

Question from @Squeazz - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialog wyrazami z ramki.Uwaga!. Dialog teraz wpisywanie z tej górnej ramki do tego dialogu Eva: Hello, Finn.Uzupełnij dialog wyrazami z …Uzupełnij dialog wyrazami z ramki - ang,.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst.. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, które nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. 3 klasa część 4, Zeszyt ćwiczeń.. Zadanie.. 2021-05-05 14:01:12; Uzupełnij podane zdania …Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. Uzupełnij go …Elementarz odkrywców.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. 2010-07-08 22:49:58 uzupełnij pytania wyrazami z ramki w czasie present continuous luba bresent simple następnie …Z podanych wyrazów ułóż zdania.. <----…Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. pokaż więcej.. 3 Przeczytaj …Uzupełnia podane zdania słowami z ramki.Dwa słowa zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …2015-11-20 13:19:14Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki …Przeczytaj tekst.. Indywidualne.. 2Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie..

3 Uzupełnij Dialog wyrazami z ramki.

Question from @Patryk7329 - Gimnazjum - Język …Uzupełnij tekst, używając trzech wyrazów z ramki.. 6/87 - przeczytaj tekst.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do tekstu.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. 2013-05-19 12:03:57uzupelnij dialogi czasownikami z …Uzupełnij zdania,wpisując w każdą lukę jeden wyraz z rami w ODPOWIEDNIEJ FORMIE.Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Short Test A Unit 2 Lesson 4 Short Test B Unit 2 Lesson 4 Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ 1 Uzupełnij dialog wyrazami z …Uzupełnij go wyrazami z ramki.. (ramka) : in, table …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij zdanie odpowiednim wyrazem z ramki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. cousins beehive only child …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst.. Bettruhe • Ohrentropfen • das Ohr • verschreibt • den …Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziałów 1-6 - reading.. Zobacz odpowiedź.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt