Pan tadeusz test z odpowiedziami

Pobierz

Uczniowie samodzielnie sprawdzają sprawdzają swoje testy na podstawie kart odpowiedzi 4.. W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Po przyjeździe do Soplicowa, Wojski opowiada młodemu Tadeuszowi o: Pytanie 2:"Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu.. Możesz mieć problem już przy 5 pytaniu.1.. Historia szlachecka we dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwę.. 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówMickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Każdą z nich krótko opisz.Plik TEST ZNAJOMOŚCI "PANA TADEUSZA".pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Pan Tadeusz • Data dodania: 30 paź 2011.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Który dom z The Sims 3 pasuje do Ciebie?. Testy: Lektury szkolne.. Błędnie rozwiązane zadania przepisywane są we właściwej formie do zeszytów 5.. Kto się pojedynkował?. Ilość pytań: 20.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. a)Tadeusz z Hrabią, b)Hrabia z Rykowem, c)Sędzia z Rykowem, d)Płut z Tadeuszem.. rozwiąż test .. Łącznie można uzyskać 28 pkt.Pan Tadeusz Pytanie o podstawowe fakty.. Zanim jednak przejdziesz do testu, upewnij się, że "Pan Tadeusz" nie jest Ci obcy.W związku z tym, skorzystaj z lekcji "Pan Tadeusz" streszczenie lektury .Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99..

... test z pana tadeusza.

Poniżej znajdują się cytaty z Pana Tadeusza.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. a)Hrabiego, b)Tadeusza, c)Gerwazego, d)Wszystkie są poprawne.Pan Tadeusz --- Księga Pierwsza Ten test na pewno pomoże Ci się przygotować dobrze do sprawdzianu lub kratówki z tej lektury.. Grupa I Podaj pełny tytuł Pana Tadeusza .. Z jakim fragmentem Pana Tadeusza kojarzą ci się słowa?. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Kogo ocalił Robak?. Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza okaże się dla .84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza".. Napisz, z jakimi sytuacjami z akcji utworu kojarzysz przytoczone fragmenty.. Akcja jest wielowątkowa (miłość Zosi i Tadeusza, losy Jacka Soplicy, spór o zamek, plany Telimeny).. O autorze.. :) Tagi dla tego testu: język polski Adam Mickiewicz Pan Tadeusz Inwokacja Ksiąga PierwszaPan Tadeusz - test wiedzy.. Pan Tadeusz - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Pana Tadeusza.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Historia księdza Robaka należy: (0 - 1) a) do akcji b) do przedakcjiPan Tadeusz - Pan Tadeusz - test z treści..

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść; 73% Test z Kłamczuchy; 69% Test z MitówTEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Olimpiada w Soczi - podsumowanie Sprawdź, czy uważnie śledziłeś zmagania olimpijczyków.. Ważne wydarzenia dla kraju zwiastowało pojawienie się na niebie: a)komety, b)księżyca, c)słońca, d)gwiazd.. Skomentuj.. 18358 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit .Pan Tadeusz - test z treści.. Udostępnij.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Drukuj test.. Tłem dla wydarzeń rozgrywających się w Soplicowie jest ważne wydarzenie historyczne - marsz wojsk napoleońskich na Moskwę.84% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza" 75% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Powiadom znajomego.. Napisz również, jak nazywamy zespół warunków i przyczyn, które się złożyły na powstanie utworu.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.W Panu Tadeuszu występuje bohater zbiorowy - szlachta z Soplicowa i zaścianka..

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

We dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie .Uczniowie otrzymują test i zapoznają się z jego formą, zadają pytania związane z pracą - test trwa 30min.. Tylko 1 osoba na 10 bezłędnie rozwiązała test z Pana Tadeusza.. Zdarzenia z życia Jacka Soplicy należą: (0 - 1) a) do akcji poematu - rozgrywają się "na naszych oczach" b) do przedakcji - poznajemy je z relacji bohaterów.. Test zawiera 7 pytań zamkniętych i 8 zadań otwartych.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. "Pan Tadeusz" - test wiedzy Lekcja "Pan Tadeusz - test" to coś, co przyda się każdemu uczniowi podczas przygotowywania się do sprawdzianu z lektury.Znajdziesz w niej najważniejsze informacje, które koniecznie należy powtórzyć.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Praca domowa.a) postać Tadeusza b) postać Sędziego c) Soplicowo d) cały świat przedstawiony w epopei.. a) "Konia , zawołał Rejent, konia z rzędem I opiszę się jeszcze przed ziemskim urzędem, Iż ten pierścień Sędziemu w salirijum .c)Hrabia z Dobrzyńskimi, d)Legioniści.. Przeznaczony jest dla klasy II gimnazjum.. Uczniowie rozwiązują test 3. Podaj przyczyny powstania epopei Pan Tadeusz.. Pytania zawarte w teście.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania i odpowiedzi do lektury Pan Tadeusz (90) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Pan Tadeusz, które mogą Ci się przydać do powtórki.. "Pan Tadeusz" na j. polskim (Arkusz, odpowiedzi) .. Z wizytą w Soplicowie Test podsumowujący - wersja A Klucz odpowiedzi do zadańAktualna kategoria: Nauka » Język polski » Liceum - testy do lektur.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812.. Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.. Czy wiesz, że spowiedź Jacka Soplicy nie była pisana 13-zgłoskowcem?Test wiedzy z literatury - Pan Tadeusz - II klasa gimnazjum.. Kim lub czym będziesz w następnym wcieleniu?. Punktacja za zadania zamknięte /0-1 pkt/, za zadania otwarte /0-5 pkt/.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury .Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 18358 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt