Kartkówka z liczb niemiecki

Pobierz

Sleepy_girl.Jeśli nie pamiętasz liczb od 1 do 24 zajrzyj tutaj - liczebniki po niemiecku.. Inne testy z kategorii.. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs.. Oto wzór odmiany po rodzajniku określonym i wskazującym:Druga wersja kartkówki z tematu Kalendarz i czas.. Niemiecki - Liczby do 12 - Słówka i ćwiczenia; Niemiecki dla dzieci - spis materiałówTest sprawdzający twoją wiedzę z liczb języka niemieckiego.. Tylko tak trzymaj!Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kartkówka w słowniku online PONS!. Prosze Was , Błagam Napiszcie Mi Liczby Po NIEMIECKU , Dam Na*aj , OdpowiedzSerwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.Kartkówka 1, grupa A i B wraz z kartą odpowiedzi.. Kartkówka zawiera zadania sprawdzające stopień opanowania przez ucznia aktualnie przerabianego materiału.. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Plik Liczby wiek kartkówka.pdf na koncie użytkownika blackberry2 • folder Kartkówki • Data dodania: 10 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Liczby i daty - kartkówka z języka niemieckiego.. 2012-02-16 18:23:55; odmiana przez przypadki liczebników?. nie wiem jak się nauczyć 0 ocen | na tak 0%.. Po pierwsze liczebnikom od 13 do 19, dodajemy końcówkę zehn..

Zegary - test z języka niemieckiego!

korepetycje z języka niemieckiego .Kartkówka "Jak zapisujemy liczby.. Dzielić: Oceniać: Poprzedni Bieg z przeszkodami… Ale zawsze do celu.. Istnieją tutaj wyjątki - dreißig, siebzig… 40 - vierzig 50 - fünfzigJak zapamiętywać niemieckie słownictwo metodą słów kluczowych?. Jeżeli zdanie jest prawdziwe, wpisz w okienko literę P, jeśli fałszywe - wpisz F. a) Liczba 700 jest ilorazem liczb 63 000 i 900. b) Różnicą liczb 93 i 48 jest liczba 45. c) Liczba 28 jest cztery razy mniejsza od liczby 122.. Fiszki niemiecki dla początkujących: ucz się słówek i nie zapominaj!. Podobne pytania.. Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Rozwiązanie zadania.. Dlaczego (czy) warto uczyć się słownictwa z Fiszkoteką?. Bardzo dobrze poradziłeś sobie z pytaniami.. Możesz usunąć tą wiadomość i otrzymać wiele dodatkowych możliwości, ulepszając hosting do PRO lub VIP za jedyne 5.83 zł!. Jesteś jej właścicielem?. Jednak jeżeli używasz liczb przez skrótami walut, miar, wag i innych - nawet nie wolno ci pisać liczb słownie.. I Wiem Co To " Uhr " " vor " " halb " .. I Tak Dalej , Lecz Nie Umiem Godzin.. Sleepy_girl • 3 lata temu • #niemiecki #test #zegary .. Na przykład .Kartkówka "Mnożenie i dzielenie liczb całkowitych", plik: kartkowka-mnozenie-i-dzielenie-liczb-calkowitych.pdf (application/pdf) Matematyka z kluczemKartkówka - krótka forma sprawdzianu wiedzy, obowiązująca w szkołach na poziomach: szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum..

Zbliża się z tego kartkówka?

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Tłumaczenie słowa 'kartkówka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. test dodany 12 lat temu przez julka666.. Wykorzystujemy je podając godziny lub daty po niemiecku.. popularność: 494 dodał: WrednyKociak .W celu tworzenia większych liczb wystarczy znajomość poniższych zasad oraz cyfr od 1 do 9.. Zapraszamy!. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy.. Znajomość liczb jest konieczna, gdyż przydaje nam się w życiu codziennym.. Zadanie 3 Oblicz .. W teście znajduje się 8 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. 2010-02-16 21:36:21; Kartkówka, pomóżcie?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLiczby z j. niemieckiego Brak opisu testu Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. : * Jutro Mam Kartkówkę Z Niemieckiego , O Godzinach .. Rozpocznij quiz .. Przygotowałem dla Ciebie, krótki kurs oraz najczęściej stosowane zdania, dzięki którym z łatwością odpowiesz na pytanie o godzinę, czy się o nią po prostu zapytasz.Test: Niemiecki podstawy (niemiecki w 30 dni) lekja peirwsza.. Liczby i daty - kartkówka z języka niemieckiego - Własności liczb .Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: POMOCY ..

Test: niemieckiSprawdź swój niemiecki!

Obejmuje temat: dodawanie i odejmowanie liczb naturalnych.. Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!. Niemiecki przez Skype: nauka dla zabieganych; 17 minut dziennie wystarczy, żebyś w 3 miesiące poczuł się pewnie w niemieckim.. Poniżej znajdziecie liczby od 1 do 1000 i dalej, a także liczebniki porządkowe które .Liczebniki kartkówka Arkusz 1.pdf • Jest to kartkówka z liczebników porządkowych - Grupa I , która może być traktowana jako kartkówka, bądź powtórzenie do kartkówki z Języka niemieckiegoLiczebniki porządkowe - język niemiecki.. Oblicz jaką drogę pokona samochód jadąc z prędkością 60 km/h w ciągu: a) 0,5 godziny b) 1 godziny c) 2 .Liczby niemieckie należy napisać słownie tylko w niektórych przypadkach - na szczęście!. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.. Tylko jedno- i dwusylabowe liczby należy pisać słownie (eins, sieben, hundert), a nie jako cyfry (1, 7, 100).. zestaw słówek z książki : niemiecki w 30 dni, lekcja 1.. Jeśli na pewno je pamiętasz to zapraszam dalej.. Kartkówka z zamiany jednostek.. Zadanie 2 Zapisz potęgi w postaci iloczynu jednakowych liczb .. Zwykle nie jest zapowiedziana, przez co w wielu szkołach oceny z kartkówek .KARTKÓWKA nr 2 TEMAT: ODEJMOWANIE I DZIELENIE PAMIĘCIOWE 1..

Mnożenie i dzielenie liczb z zerami na końcu.

Szacowanie", plik: kartkowka-jak-zapisujemy-liczby-mnozenie-i-dzielenie-liczb-z-zerami-na-koncu-szacowanie.pdf (application/pdf) Matematyka z kluczemLiczebniki niemieckie.. Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.Nie musisz wychodzić z domu!. Wypełnij test online!. 2010-01-07 18:19 .Jeśli tak, to powinieneś nauczyć się niemieckiego słownictwa związanego z kotami!. Jeżeli tak, to ten test jest właśnie dla Ciebie!Kartkówka z Niemieckiego z Liczebników .. 0 0 Odpowiedz.. Jak to działa?Niemiecki-Jedzenie; Niemiecki-Jedzenie, test z języka niemieckiego Chleb, płatki śniadaniowe.. Dziesiątki 30, 40 … tworzymy przez dodanie końcówki zig.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Kartkówka, klasa szósta, Szkoły Podstawowe.. Zwykle trwa od 5 do 15 minut i dotyczy zakresu tematycznego kilku ostatnich lekcji.. SPORTY popularność: 443 dodał: reporterowiec: Angielski - Umiesz przetłumaczyć?. Liczebniki porządkowe występują z rodzajnikiem określonym (tak jak w powyższym przykładzie), wskazującym oraz zaimkiem dzierżawczym i odmieniają się jak przymiotniki.. Kartkówka pomocy?. Zadanie 1 Zapisz iloczyny w postaci potęgi .. Ta strona jest hostowana za darmo przez cba.pl.. Nazwa pochodzi od tego, że kartkówki zazwyczaj pisze się na kartkach wyrywanych z zeszytu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt