Wypracowanie tajemniczy ogród klasa 4

Pobierz

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rodzice dziecka lubili życie wygodne.. Przygotuj swoje stanowisko pracy i usiądź wygodnie, a następnie napisz wypracowanie na jeden spośród trzech tematów.. Tajemniczy ogród krzyżówka Krzyżówka.Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 26.10.2015 (19:23) - przydatność: 50% - głosów: 404 DodajFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Udostępnij.. Skomentuj.. Wizyta w ogrodzie.. Tajemniczy ogród stał się miejscem ukrytym, do którego ciężko jest znaleźć klucz, a zarośnięta furtka jest niemalże niemożliwą do odkrycia.. Ogród to miejsce, w którym widoczne są ślady dawnej świetności.Mary Lennox jest bohaterką książki pt. "Tajemniczy ogród".. Tajemniczy ogród był niegdyś miejscem niezwykle pięknym i tętniącym życiem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jako dziecko, z nakazu matki, izolowana była od rodziców, a po ich śmierci została wysłana do domu swojego wuja - Archibalda Cravena w Anglii.Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD - tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - Tajemniczy ogród - TAJEMNICZY OGRÓD .. Klasa 4 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

3.Charakterystyka Mary i Colina 4.Rola przyjaźni w życiu bohaterów 5.Najciekawszy fragment powieści To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterazamek - rozdział 4 róże - rozdział 10 ogród - rozdział 8, 10, 13, 15tajemniczy ogród.. Dziewczynka urodziła się w Indiach.. Po miesiącu pobytu w jego domu 6.Skąd pani Medlock znała matkę Dicka?. Quiz w Poczekalni.. Lektura z opracowaniem | Frances Hodgson Burnett | Książki \ Lektury szkolne \ Dla klas 4-8 Lektury \ Klasa 4 | Księgarnia EdukacyjnaTemat: Praca klasowa nr 4: F. H. Burnett "Tajemniczy ogród".. Mary w nowym domu.. TEMATY: 1.Historia rodziny Cravenów.. Prowadzili bujne życie towarzyskie, więc oddali córkę pod opiekę hinduskiej służbie, żeby dziewczynka im nie przeszkadzała.Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Życzę powodzenia!. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2009-11-18 18:52:29 Kilka pytań na temat lektury ,, Tajemniczy Ogród ,, 2010-04-02 11:13:33 Streszczenie lektury " Tajemniczy Ogród " 2010-02-01 19:39:02Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Tajemniczy ogród Ustawianie w kolejności.

Kłótnia z Martą.. TEMATY DO WYBORU: 1.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Szukam streszczenia lektury" Tajemniczy ogród" czy mi pomożesZ?. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Plik wypracowanie klasa 5 tajemniczy ogród.pdf na koncie użytkownika muyideen • Data dodania: 21 wrz 2018język polski - opracowania lektur i wierszy - zgodne z nową podstawą programową, streszczenia lektur obowiązkowych i uzupełniających, charakterystyki i problematyka, interpretacje wierszy, odpowiedzi na pytania z testów i sprawdzianów (pewniak na teście) - Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6 - GREGZobacz quiz: Tajemniczy ogród.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzika1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Pamiętaj o pierwszoosobowej narracji.. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.. 7.Temat: Moja praca na podstawie lektury " Tajemniczy ogród"-Wybierz jeden z tematów dotyczących lektury i napisz wypracowanie (praca powinna liczyć przynajmniej 150 słów)..

Poznała ją w teatrze b.Praca klasowa "Tajemniczy ogród" 1.

Plan wydarzeń.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. Podczas pierwszego spaceru po ogrodzie b. Zaraz po przyjeździe c. moim zdaniem Alchiblad (ojciec Colina) nienawidził go za to że przez niego jego żona umarła.. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaZapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Jest na to sposób!Tag: przykład wypracowania maturalnego.. Śmierć rodziców Mary.. O kawałek ziemi 5.Kiedy po raz pierwszy Mary spotkała swego wuja?. Odpowiedz.. Czas do piątku do 15.. Napisz kartkę z pamiętnika Mary, dotyczącą dowolnego wydarzenia z lektury.. Zawiera 16 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Napisz wypracowanie z na jeden z tematów.Pomżecie?. Gdy wchodzi do niego, napotyka swojego syna.. 2.KONSPEKT LEKCJI 1 (45 minut) Temat: "Tajemniczy ogród" - Frances Hodgson Burnett.. Pracę prześlij na znany Ci już adres.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Najpiękniejszy dzień w moim życiu.. Zabawy w ogrodzie.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. werindaxd 5 lat temu.. Charakterystyka wybranego bohatera- Mary Lennox, Colin Craven lub Dick Sowerby.. Jest to historia małej dziewczynki imieniem Mary Lennox, która wychowywała się w Indiach..

"Tajemniczy ogród" to powieść autorstwa Frances Burnett.

2.Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Jednakże po tragicznym wypadku sytuacja uległa zmianie.. 2.Opis ogrodu.. O zabawki b. O sukienki c. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Wyślij zgłoszenie .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. • 4 lata temu.. Odmienione dzieci witają go w domu.. :krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:Jak przygotować i napisać interpretację.. Czytajcie koniecznie.. Moje wrażenia po lekturze.. PLANOWANIE PRZEDLEKCYJNE CELE: Uczeń: Rozumie pojęcie narracji,wskazuje rodzaje narracji, określa narrację występującą w lekturze, wskazuje elementy świata przedstawionego, wypowiada się na temat przeczytanej lektury, uzasadnia swoje zdanie, uważnie słucha wypowiedzi kolegów.Tajemniczy ogród.. Mary nie spodziewała się, że otwierając wielkie, brązowe drzwi, zobaczy za nimi coś takiego!Postanawia odwiedzić ogród, z którym łączą go zarówno te złe, jak i te dobre wspomnienia.. Jednak, by móc napisać wypracowanie w taki sposób trzeba być naprawdę oczytanym i znać dobrze faktografię - bez tego uzyskanie powyżej 15 punktów za wypracowanie jest prawie niemożliwe.Ogłoszenia o tematyce: wypracowania klasa 4 na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 3.Nieznośny i władczy c..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt