Test z lektury mały książe z odpowiedziami

Pobierz

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pytania są szczegółowe.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Napisz do nas.. test dodany 12 lat temu przez smasher.. Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Zapraszamy!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 277 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zrób test i się przekonaj!. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.Test zawiera 3 grupy po 10 pytań..

b ...Test z lektury Mały Książe.

Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Renesans popularność: 1711 dodał: Carlaa: Kamienie na szaniec popularność: 1206 dodał: daga1993: Bogowie greccy popularność: 518 dodał .Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. pokłócił się z lotnikiem.. ostrzegł przed myśliwymi.. Krzyżówka, z hasłem: Mały Książę.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Test dla tematu: Mały Książę (A. de Saint Exupéry).. b) większej od Ziemi.. Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. .Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Lektury.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II..

Kolekcja blisko 500 książek w ponad 200 językach.

Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Rozwiąż test!Myślisz, że znasz lekturę "Mały Książę"?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Witaj na stronie Quizz.pl.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. zapolował z nim na kury.. Inne testy z kategorii.. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. c) o małych rozmiarach.. Przedstaw w tekście emocje bohaterów.. Kochają go miliony.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test.. wcale nie chciał wracać.. Przetestuj Swoją wiedzę w tym teście!Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. List powinien zająć całe wyznaczone miejsce.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie..

j.w. Ułóż krzyżówkę powiązaną z treścią lektury Mały Książę.

W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety?. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Macie test z lektury ,,Mały książe" ?IV Napisz list, który mogłaby wysłać Róża do podróżującego Małego Księcia.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Krzyżówka, z hasłem: Mały Książę.. Pytanie 6:Mały Książę.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Kim jest narrator utworu.. Pytania zawarte w teście.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Świat książki Antoine de Saint Exupery "Le Petit Prince" - najczęściej tłumaczonej książki świata.. c) wodę.. Inne tryby testu.. Na planetę B-612 Mały Książę .3.. Na koniec, po rozdziale 27., kieruje do czytelników apel, zakończony konkluzją: "Nie zostawiajcie mnie wtedy w moim smutku: bądźcie tak mili i napiszcie mi szybko, że wrócił…".Mały książę Test umiejętności z lektury..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Kogo Mały Książe darzył ogromnym uczuciem?. Sprawdź swoją wiedzę!Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniTest z lektury szkolnej Lektury szkolne .. Książka "Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćStara się zrozumieć Małego Księcia, a w wyniku pogłębionych i szczerych rozmów, nawiązuje z nim bliskie i przyjacielskie relacje.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jak długo Mały Książę pozostawał na Ziemi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt