Sprawdzian z mitów klasa 5 quizy

Pobierz

2 nie zostala wymieniona Hestia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Skomentuj.. B. Opowieść o postaciach fantastycznych, zakończona szczęśliwie.. Rozwiąż test!Klasa 5 Historia.. Dragowolf • 11 miesięcy temu • #asgard #heimdall #historia #marvel #mitologia .Cześć!. Opis testu.. Sprawdź swoją wiedzę!. Połącz imiona bogów ze sprawowanymi przez nich funkcjami:Jak dobrze znasz mity oraz greckie bóstwa i ile zapamiętałeś z lekcji historii?. Czy Heimdall otworzy Ci most do Asgardu?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Rozwiąż ten quiz i sprawdź, jak duża jest Twoja wiedza o mitach z całego świata!. W zaproszeniu napisz, z jakiej okazji będzie to spotkanie.Sprawdzian z wiedzy o mitologii dla klasy piątej głównie w oparciu o podręcznik "Między nami".. Rozpocznij quiz .. Test składa się z 12 pytań.. Niektóre pytania są za łatwe na klasę 5. a niektóre pytania są za trudne.Część odpowiedzi jest bezsensownych (np. nie wiem, to będzie 4 ale od dołu czy od góry.nie wiem) Najgorszy test jaki widziałem w internecie z mitologii greckiej.. Mit jest to: A.. Pytania zawarte w teście.1wyjasnij pojecia Hellada-starozytna grecja Cerber-trójgłowy pies mieszkający w podziemi z hadesem obol-opłata za przepłyniecie prze rzeke Styks Styks - czarna rzeka , rzucano do niej przeklete dusze tartar-miejsce gdzie przebywają zle dusze (chyba) olimp- gora na ktorej mieszkaja bogowie ambrozja - napoj bogow heros-bohater chaos-zamieszanie,harmider pegaz-koń ze skrzydlami zrodzony z .Test z Biologii Biologia klasa 5, dział 1 - Biologia nauka o życiu..

Poziom - 5 klasa.

0/10wykradł z Olimpu nektar i ambrozję, wyjawił tajemnicę bogów i uwięził boga śmierci, opowiadał ludziom o życiu bogów.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Udostępnij.. Inne tryby testu.. Opowieść o życiu ludzi i zwierząt zakończona morałem.. biologia klasa 5, samożywność, proces fotosyntezy.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian z biologii klasa 5 - Puls życia - przekrojowy test z całego podręcznika; Sprawdzian z biologii klasa 5 dział 1 - Nauka o życiu - Puls życia; Sprawdzian z biologii klasa 5 dział 2 - Budowa i czynności życiowe organizmów - Puls życia; Sprawdzian z biologii klasa 5 dział 3 - Wirusy, bakterie, protisty i grzyby - Puls życiaQuizy i testy do rozwiązania.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Inne tryby testu.. Masz przed sobą test składający .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tak trzymaj!. Rozwiąż test.. Mnóstwo literówek.. Opowieść ludowa o powstaniu różnych miejscowości.. Sprawdzian ze znajomości działu "Biologia nauka o życiu" z podręcznika Puls Życia.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Sprawdzian historia klasa 5 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje; Sprawdzian historia klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja; Sprawdzian historia klasa 5 dział 3 - Starożytny Rzym; Sprawdzian historia klasa 5 dział 4 - Początki średniowieczaPomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8..

W świecie mitów.

Wszystkie sprawdziany podzielone są na grupy A i B .j) Wymień składniki, z których Prometeusz uformował człowieka: .. Zredaguj treść zaproszenia, które Hermes zaniesie wszystkim bogom.. Przekonaj się, czy jesteś godzien stąpać wśród bogów!. Pierwsza część zawiera pytania testowe, a kolejna cześć wymaga własnej odpowiedzi rozwiązującego sprawdzian.Sprawdzian mitologiczny.. Zeus planuje spotkanie na górze Olimp.. Bardziej szczegółowoPlik 5 Mitologia test(1).doc na koncie użytkownika hohm • folder Testy i sprawdziany • Data dodania: 23 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Związki frazeologiczne z mitów?. Quiz w Poczekalni.. Miejscem akcji w znanych ci .SPRAWDZIAN Z JĘZYKA POLSKIEGO W KLASIE CZWARTEJ.. Karą Prometeusza było: wtaczanie wielkiego głazu na górę, b) męki przykutego do skały, c) wygnanie z Olimpu, d) śmierć.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 12 jest nieprawdą, boMitologia Grecka cz.1 kl.5, test z lektury Pierwsza część testu!. Baw się razem z nami.Słowa z uśmiechem 4,5,6 7 listopada 2014 Babiańska Helena Podstawówka , Sprawdziany Książka nauczyciela zawiera sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi oraz przykładowe wypracowania z poniższych działów:Jutro pójdę w świat 4,5,6 7 listopada 2014 Babiańska Helena Podstawówka , Sprawdziany Książka nauczyciela zawiera sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi oraz przykładowe wypracowania z poniższych działów: No to zaczynamy!Jest to sprawdzian grupy A i B z mitologii..

Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Witaj na stronie Quizz.pl.

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Pobierz (doc, 45,0 KB) Podgląd treści.. Sprawdziany oraz odpowiedzi do testów z serii Matematyka z plusem dla klas 4, 5, 6, 7, 8.. .Z kilkoma odpowiedziami się nie zgodzę.. Na podstawie Mitologii Wandy Markowskiej, Jana Parandowskiego oraz Zygmunta Kubiaka.. Już w pyt.. Szukaj.. Rozwiąż test.. Wyślij zgłoszenie.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Fajny quiz.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. 5 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Instrukcja dla ucznia 2 1. .. Wiesz bardzo dużo rzeczy na temat greckich wierzeń i mitów, a swoją wiedzą mógłbyś zaskoczyć niejedną osobę!. U góry znajdziesz quiz Samożywność.. Opowieść starożytnych narodów o życiu bogów, ludzi i przyrody.. 8 nie powinno istnieć, bo zdania są podzielone.. Gdzie wychowywała się Mary?. Sprawdziany zawierają po 20 pytań.. 2010-11-30 18:06:13 Jutro sprawdzian z mitów pomóż klasa 5 2010-06-09 18:59:23 Dwa pytanka dotyczace mitów ;) 2009-11-23 08:19:42Matematyka z plusem..

Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.

Na temat historii.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 1. Podaj 2 cechy mitu, które wyróżniają go spośród innych gatunków literackich .Darmowy quiz: Sprawdzian z geografii klasa 5 dział 2 - Krajobrazy Polski - Planeta Nowa w kategorii GeografiaFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. 1 SPRAWDZIAN Z JĘZYKA POLSKIEGO W KLASIE CZWARTEJ OPRACOWAŁY: Mirosława Puszkaruk, Małgorzata Koćmierowska, Agnieszka Rutkowska DROGI CZWARTOKLASISTO!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt