Negatywny test 2 dni po spodziewanej miesiączce forum

Pobierz

Wykonałam test ciazowy w dniu spodziewanej mimiesiączki,wyszedł negatywnie a chwilę potem dostałam okres czy to na 100% wiarygodny wynik?Wystąpienie miesiączki i negatywny test ciążowy raczej wykluczają ciążę, ale jeśli ma Pani wątpliwości to proszę powtórzyć.. Kolejnego dnia zrobiłam betę, która potwierdziła ciążę.Testy tego rodzaju nie mają 100%, ale 99%.. Test zrobiłam wieczorem, a nie rano.. więc zawsze jakaś możliwość błędu jest.. 7. nie wiem czy jestem senna, bo zawsze jestem śpiochem, więc gdy mam wolne, to spokojnie mogę drzemać popołudniami.. 2x negatywny a jednak byłyście w ciąży?-zdarzyło się komuś?, Rodzina i dziecko - Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot.. w pon caly dzien jestem w pracy.ja myślę że jeśli jestes w ciąży to taki test o czułości 10 o każdej porze dnia pokarze że jesteś w ciąży.mi zwykły test pokazał około godziny 16 dwie kreski(dwa dni po spodziewanej @)więc nie czekaj do jutra.jeśli bedzie negatywny to po prostu nie jesteś w ciąży,ale nierezygnowała bym z badań ginekologicznych bo być może to są torbiele,mięśniaki,problemy z hormonami albo po rostu jakaś infekcja.trzeba dowiedzieć się co jest na rzeczy bo te plamienia są .6. raz mi zimno, a raz ciepło.. W 34 dniu cyklu byłam u gina, nie stwierdził ciąży.Przy drugiej ciąży miałam w styczniu miesiączkę taką inną, tylko 3 dni i to taką słabą, myślałam że to od wysiłku bo byliśmy wtedy 4 dni na nartach, ale w głębi duszy czekałam aż wrócimy do domu i zrobię test ciążowy wyszedł negatywny, postanowiłam za tydzień powtórzyć, bo szliśmy na wesele do kuzynki i chciałam mieć pewność że nie ma dzidzi - drugi wyszedł negatywny.Tak, Ja miałam pierwszy test niegatywny..

Pozytywny test wyszedł dzień po spodziewanej miesiączce.

Tak jak wiele z Was staramy się z mężem o dziecko.. Występowało.Witam.. osatni okres 25 grudnia (leciutko plamilam krew byla 26).. W trakcie stosunku byłam w 2 dniu cyklu.. Planowo okres powinnam mieć 31.07, test zrobiłam 2.08 negatywny, wiec myślałam, że to zwykłe opóźnienie.ale 10.08 to już była przesada i zrobiłam 2 test i wyraźne 2 kreski.. Beata Sterlińska-Tulimowska Czy test ciążowy można wykonać przed spodziewaną miesiączką?. Drugi zrobiłam po kolejnym tygodniu i juz byl pozytywny:) w miedzy czasie miałam rózne obiawy swiadczące o ciązy .. Jeśli test będzie pozytywny, to idź w okolicach 8 tygodnia, wtedy wszystko powinno być już widać.A mi wyszedł - nie pamiętam tak dokładnie w którym dniu ale 2 razy po spodziewanej miesiączce negatywny.. Proponuję jeżeli krwawienie nie wystąpi w najbliższych dniach udać się do ginekologa, oczywiście przed jeszcze powtórzyć test ciążowy.Stres, infekcja może powodować opóźnienie.Negatywny test ciążowy po terminie spodziewanej miesiączki - odpowiada Lek.. Więc okres miałam 2.03.2010, współżyłam 14.03, natomiast 19 wystąpiło krwawienie, które trwało 2 dni.ja pierwszy test zrobiłam 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki wieczorem, bo nie mogłam się doczekać ranka i wyszły mi 2 grube krechy następnego dnia rano powtórzyłam test, który również był pozytywny..

Pozdrawiam.Negatywny test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.

po 7 pojechalam do ginekologa dal skierowanie na bete.. Nigdy nie miałam tak długiego cyklu.test ciazowy powinno robis sie w dniu spodziewanej @ lub pozniej a nie wczesniej bo moze nie wyjsc!. Nie dziw się zatem, że test nic nie wykazał.. Osobiście doradzam Ci powtórne wykonanie testu nie wcześniej niż 8-go lutego czyli 10 dni po terminie.. producenci zalecają 7.po 10 dniach wynik jest jednak pewniejszy, no i często wykonywanie go jest już zbyteczne,WitamMam dosyć regularne miesiączki co 28,29 dni.. Czy może się mylić?. Otóż miesiączkuję regularnie, okresu powinnam dostac 10 dni temu.. Jestem tu nowa.. Porozmawiaj o aktualnych problemach i radościach mieszkańców Trójmiasta.Za "pierwszym razem" test ciążowy zrobiłam jakieś 4-5 dni po spodziewanej miesiączce - niestety, następnego dnia pożegnałam się z marzeniami.. Poszłam więc do lekarza i stwierdził, że są dwie możliwości: ciąża lub nadmierny stres.Dopiero kilka dni później kreska była wyraźna.. Witam, mam problem.. 9. mocz jest rozwodniony, nawet ten poranny.. Dodam, że kochałam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia i skończył we mnie.Witam.. Jednak robiłam test i wyszedł negatywny, tylko to było 2 dni po spodziewanym okresie (po południu) który miał wystąpić 30 marca, jednak okresu nie mam do dziś, co dalej?. Czy trzeba go powtórzyć.. 4 wrzesnia powinnam dostać okresu..

wyszedł negatywnydzis rano robilam test.

Po kilku miesiącach starań zrobiłam kolejny test - chyba w 26 dniu cyklu (cykle 28).. Nie do konca wiedziałam ze to własnie to, bo to była moja pierwsza ciążą.I jak narazie jedynaJa za to mam teraz 47 dzień cyklu, brak miesiączki, testy negatywne - robiłam dwa dni po spodziewanej miesiączce.. Na 3 dzień po planowanej i spóźnionej miesiączce zrobiłam test HCG, który wyszedł 1,2.. Czy test wykonany 11 dni po stosunku i dwa dni po spodziewanej miesiączce, która się nie pojawiła jeżeli wyszedł negatywny to jest on wiarygodny ?. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej) Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny..

Robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny.

Druga kreska była blada ale widoczna.Ty wykonałaś test 1-go lutego - o całe 5 dni za wcześnie !. To było dokładnie rok temu.Witam.Jaka jest wiarygodność negatywnego testu ciążowego domowego z moczu, wykonanego 2, 4 i 6 dni po terminie spodziewanej miesiączki, 6 dzień po terminie spodziewanej miesiączki był też 18 dniem po stosunku.Niżej napisze ostatnią odpowiedz na moje pytanie.. Może zaczne od tego że pierwszy raz przychodzę na forum z problemem] Mam 22 lata moj.Jak będziesz miała 7-10 dni po terminie spodziewanej miesiączki i negatywny test, zarejestruj się do lekarza.. Jacek ŁawnickiTemat: 10 dni po spodziewanej miesiączce a test ciążowy negatywny (3) Witam, mam pytanie.. Kilka dni wcześniej pojawiła mi się biała wydzielina, która była wewnątrz i nie przyjemnie pachniała.. 8. jak w temacie zrobiłam już 4 testy wszystkie negatywne.. Ja pierwszy test zrobiłam tydzień po spodziewanym terminie miesiączki, wyszedł negatywny.. Dopiero tydzień czy 1,5 kiedy już naprawdę się zaniepokoiłam, że coś ze mną jest nie tak pokazała się druga kreska.. Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.Zrobiłam test ciążowy 17 dni po stosunku.. Od 9 dni spóźnia mi się okres.. Powodzenia, GUSIA2004 + Maleństwo 08.06.2004Anonina no to masz dokładnie tak jak ja, również robiłam test i wyszedł negatywny (3 dni temu), a @ spóźnia mi się 7my dzień.. Drugi zrobiłam 3 dni póżniej (rano) i były dwie grube krechy.U mnie przy pierwszej ciąży test 2 dni przed okresem była mocna krecha, więc stwierdziłam przy drugich staraniach, że dzień przed powinnam wiedzieć Test w normowych 10 minut negatywnych, po godzinie też, więc wyrzuciłam do kosza, wieczorem wyrzucałam śmieci z łazienki spojrzałam i było lekkie przebarwienie Po dwóch dniach od razu cień cieniabrak miesiączki w spodziewanym dniu+negatywny test - Forum Szafa.pl Hej!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt