Felix polon cechy charakteru cytaty

Pobierz

Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Felix Polon -Cechy charakteru-Umiejętności/Zainteresowania-ZnajomiHEEPL!. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Centrum.. To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. 1 Zobacz odpowiedź Manfredzik2 Manfredzik2 Nika jest bardzo ładną, zielonooką trzynastolatką, szczupłą i drobną dziewczyną o rudych, lokowanych włosach kręconych lokówką każdego wieczora.. 1.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Podstawowe informacje o bohaterze.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.Nika Mickiewicz - charakterystyka..

...cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Właściwie, to odważny może być tylko ten, kto nie jest odważny.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Bohater mieszka na ulicy Serdecznej w Warszawie, jest gimnazjalistą.. Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego.. Sam także konstruuje wynalazki.kamilahalicka9466.. 1 Zobacz odpowiedź Rozumiem że dla ciebie to już za późno ale może pomogę innym osobom nie posiadajcym tyle cierpliwości aby po prostu .Felix Polon Szczupły, jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, z przeszklonym pawilonem na ostatnim piętrze (z trawnikiem i ogrodem na dachu wieżowca).Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Ma rodziców, którzy są zapracowani.. Wspólnie z Netem i Niką tworzy superpaczkę, z którą przeżył różne przygody.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Nie umiał pochodzić do dziewczyn hahahsa Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą..

Napisz cechy charakteru Felixa, Neta i Niki po 10 do każdego.Odpowiedzi (1) ღηαταlιαღ.

Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający, odważny (na pewno odważniejszy od Neta xD) mądry, w porównaniu do Neta mniej gadatliwy, wrażliwy (czasami) Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] Odpowiedzialny, rozważny, pomyslowy, przyjacielski, pomagający.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Utrzymywała się z renty (ukryła fakt śmierci ojca, nie .Nika Mickiewicz - charakterystyka.. W trzeciej części, ma urodziny w drugiej połowie września (kilka dni po 15 września), natomiast z treści .Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix Polon", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Felix Polon to bohater książki Rafała Kosika ''Felix, Net i Nika''.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Plisss szybko 1 Zobacz odpowiedź minimausesweet minimausesweet mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami,ciekawski,racjonalny.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Książka Felix,Net i Niko..

mam czas do9:10Jakie cechy charakteru miał Felix Polon z lektury Felix Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi???

.Jakie są cechy charakteru , usposobienia i intelektu NIKI MICKIEWICZ z książki ''NET,FELIX I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI'' z gury dziękuje ale prosze o szybką odpowiedz bo na dzisiaj!. Pochodzi z zamożnej rodziny.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Polub.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Edytuj elementy.. Osadź.. Robi to, by zachować samodzielność i .. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia różnych urządzeń i robotów.Postacie tytułowe Felix Polon.. Chłopak jest szczupłym blondynem o piwnych oczach.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi więcej.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt