List oficjalny do dyrektora szkoły o dofinansowanie wycieczki

Pobierz

Author: Sienkiewicz Created Date: 11/13/2020 04:56:00 Last modified by:Dyrektor Szkoły podstawowej nr 258 Pani …(imię i nazwisko dyrektora) Szanowna Pani Dyrektor!. Michał Czapla Szanowny Panie Dyrektorze !. Zabawą tą chcielibyśmy uczcić nasze święto.Kręgów, 20.10.2006 r. Adam Lewid ul. Wspólna7 94-582 Kręgów Prezydent Miata Kręgowa Janusz Michalski Urząd Miasta ul. Sz. P. Tadeusz Bąk.. Niestety, w Jaśle nie ma warunków do tego.Napisz list oficjalny do wybranej instytucji lub osoby, w którym się zwrócisz z prośbą o wzięcie udziału w akcji propagującej Program Budowy Polskiego Sztucznego Serca.. twoje dane w lewym górnym rogu dane szkoły i dyrektorki w prawym górnym rogu Do Pani Dyrektor Anny Kowalskiej Zwracam się z uprzejmą prośbą o dofinansowanie wycieczki szkolnej do Paryża, organizowanej przez prof. Michała Jakiegośtam, która ma odbyć się w dniach 24-28.01.2011r.. My, uczniowie klasy 5B zwracamy się do Pana z prośbą o dofinansowanie na zakup sprzętu sportowego, przeznaczonego dla uczniów naszej szkoły.. --->Prośbę swą.Poznań, 16 luty 2018 Magdalena Koparczyk ul.Kossaka 15/b 60-003 Poznań Tel-777-555-222 E-mail: [email protected] Dyrektor Zespoł Szkół nr 5 Pan.. Wesoła 31 94-501 Kręgów Szanowny Panie Prezydencie!. W imieniu swoim oraz młodzieży naszego miasta chciałbym zaapelować do Pani o podjęcie decyzji w sprawie budowy ścieżek rowerowych w naszym mieście..

Zwracamy sie z uprzejmą prośbą o zorganizowanie wycieczki do Puszczy Białowieskiej.

Szkolna 15 Burmistrz Miasta i Gminy Kostrzyn Sz. P. Tadeusz Bąk Dyrektor Zespołu Kształcenia Podstawowego nr 13. w Gdańsku.. Szanowna Pani Burmistrz!. Jazda na rowerze jest coraz częstszym sposobem spędzania wolnego czasu.. Skorzystaj z rad, które znajdziesz w podręczniku na str. 117.. Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.. 10 02-562 Warszawa tel.. Z poważaniemList formalny jest formą pisemną, która, jak nazwa wskazuje, pisana jest w stylu formalnym, a także wymaga przestrzegania sztywnych reguł dotyczących formy.. Kraków, 18.03.2011 r. Adam Wiśniewski Szkoła Podstawowa nr 22 ul. 501-340-309 Dyrektor Teatru Guliwer Ul. Różana 16 02-562 Warszawa Podanie Szanowny Panie Dyrektorze W imieniu swoim oraz młodzieży z kółka teatralnego przy Zespole Szkół Sportowych Nr 58 przy ul. Piaseczyńskiej 114/116, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypożyczenie trzech kompletów kostiumów do wystawianej prze nas sztuki pt .Napisz na kartce A‑4 (może być na komputerze) list oficjalny do wybranego adresata: do dyrektora szkoły (np. z prośbą o przesunięcie terminu dyskoteki szkolnej); do Ministerstwa Edukacji Narodowej (np. z prośbą o dodatkowy dzień wolny od nauki szkolnej); do Rady Miasta (np. z prośbą o sfinansowanie budowy pływalni w waszej szkole).do dyrekcji szkoły o dofinansowanie wyjazdu twojej klasy na wycieczkę ,, Śladami sredniowiecza"..

Zwracam się do Pani z prośbą o dofinansowanie wycieczki do Warszawy organizowanej przez naszą klasę.

.Miasta i Gminy Kostrzyn.. Wałbrzych, 21 lutego 2019 r. Wioletta Nowak.. Uważamy, że jest to ciekawe miejsce, które można zwiedzić i na pewno będziemy bardzo zadowoleni.. Polna 32 09-100 kraków Dyrektor Teatru Wielkiego Teatr Wielki ul. Andersena 1 00-077 Warszawa Szanowny Panie Dyrektorze!. W imieniu swoim oraz młodzieży naszej szkoly chciałbym zaapelować do Pana o podjęcie decyzji w sprawie budowy ścieżek rowerowych w naszym mieście.. --->Zwracam się w imieniu całej klasy z uprzejmą prośbą o dofinansowanie klasowej wycieczki do Malborka, która ma odbyć się w maju.. Jazda na rowerze staje się coraz popularniejszym sposobem .Przydatność 70% Napisz podanie do burmistrza miasta i gminy X z prośbą o dofinansowanie klasowej wycieczki.. Kostrzyn, 20.01.2008r Anna Kowalska 69-028 Kostrzyn ul.. Zwracam się z prośbą o przedłużenia wakacji, ponieważ jesteśmy przemęczeni obowiązkami, które sa w szkole proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania z poważaniem ( podpis )Gdańsk 08-09-2014r.. _____Napisz list oficjalny do dyrektora szkoly z prosba o szafki;) Sz.Panie Dyrektorze Uprzejmie zwracamy się z prośbą o umieszczenie w każdej klasie szafek na książki.Wiemy, że może to być problemem ze względów finansowych.Przydatność 80% Pismo oficjalne- podanie do dyrektora teatru o wypożyczenie rekwizytów..

c) Do wniosku o dofinansowanie do zielonej szkoły należy dołączyć zaświadczenie ze szkoły organizującej wyjazd (§ 14 ust.

Do listów formalnych zaliczamy list z zażaleniem, list do redakcji, list z prośbą o informację, a także podanie o pracę.b) Wnioski, do których nie zostaną dołączone wymagane zaświadczeniazostaną rozpatrzone z najwyższego progu dochodowego (§ 10 ust.. Wyjazd ten ma na celu zwiedzenie stolicy Francji oraz zapoznanie .Śnieżna 128 Szanowna Rado Rodziców----->Zwracam się w imieniu całej klasy z uprzejmą prośbą o dofinansowanie klasowej wycieczki do Krakowa, która ma odbyć się w maju dnia 15 br.----->Prośbę swą motywuję tym, że wyjazdy w miejsca, gdzie obcuje się z dziejami naszego narodu bardzo kształcą i pomogą nam na pewno na lekcjach historii.. --->Prośbę swą motywuję tym, że wyjazdy w miejsca, gdzie obcuje się z dziejami naszego narodu bardzo kształcą i pomogą nam na pewno na lekcjach historii.List oficjalny - list do dyrektora szkoły.. w imieniu własnym i całej społeczności uczniowskiej pragnę podziękować za umożliwienie zorganizowania kiermaszu charytatywnego na terenie naszej szkoły.Przydatność 55% List oficjalny.. Nadmieniam, iż około połowa klasy pragnie w liceum rozpocząć naukę na profilu o rozszerzonym poziomie historii.Zadanie: napisz list oficjalny do dyrektora szkoły,w którym prosisz o zezwolenie na organizację zagranicznej wycieczki praca ma być na formacie a4 dziękuję z Rozwiązanie: tu sobie zaadresuj d szanowna pani dyrektor w imieniu wszystkich moich kolegów iPowinno być tak: Twoje imię i nazwisko, data Adres Droga Pani Dyrektor!.

--->Zwracam się w imieniu całej klasy z uprzejmą prośbą o dofinansowanie klasowej wycieczki do Malborka, która ma odbyć się w maju.

Pan Maciej Nowak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt