Test romeo i julia z odpowiedziami

Pobierz

Za każde pytanie można zdobyć 10 punktów.. Przestań mię dręczyć.. Szukaj.. Napisz do nas.. Co skłoniło Romeo do próby samobójstwa?. Dorota.. Test sprawdzający wiadomości z lektury Romeo i Julia.. "Romeo i Julia" to dramat, zbudowany z 5 aktów.. [przypis edytorski] Romeo i JuliaTa zabawna przepychanka trwała do momentu pojawienia się Benwolia, krewnego Montekiego i przyjaciela Romea.. Montekich i Capuletich AD 2.darmowe testy angielski 2002-korea i japonia test o broni pancernej symbole pierwiastków książki grubson rap teksty test z dramatu cytologia new moon quiz justin bieber daty test z potopu pretty little liars test z wiedzy ogólnej fajny test o sadze zmierzch zbrodnie alchemik test z łaciny krykiet formuła twenty20 plemiona quiz z mangi i .Test lektury Romeo i Julia (Przełożył Józef Paszkowski) 2016-03-08 19:02:19 Sprawdzisz ?A Może test ?. Tylko prawdziwy fan Addison Rae zda ten test z .. Przekorne kolory - 14.. Julia miała pozostać w "pozornym stanie nagłej śmierci" przez: a) 42 godziny b) 24 godziny c) 12 godzin 4.. ¹³amalgam — tu: plaster zmiękcza ący.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Romeo zabił: a) Tybalta i Parysa b) Tybalta .Wybierz test z rozdziału Romeo i Julia lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.. Julia 9. we czwartek 10. wypił truciznę4.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Q..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test romeo i julia z odpowiedziami?

Sprawdź co zapamiętałeś z lektury pt. '' Romeo i Julia ''.. Gdzie Romeo pojedynkował się z Parysem?. Wyrzec się swego rodu, rzuć tę nazwę.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY "ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA GR.. Zawiera 15 pytań.. Romeo i Julia przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków.. Niektórzy badacze twórczości Williama Shakespeare'a, dostrzegając wielkość dramatu Romeo i Julia, sugerują, że być może pierwotnym zamiarem autora było napisanie komedii.Dopiero w trakcie tworzenia dzieła zmieniła się jego koncepcja, co miałoby wynikać z braku doświadczenia pisarskiego.Test Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery 1 Test Syzyfowe prace - Stefan Żeromski 4 Test Lalka - Bolesław Prus 3 Test Ludzie Bezdomni - Stefan Żeromski 3 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 1 Test Lalka - Bolesław Prus 4 Test Przedwiośnie - Stefan Żeromski 2 Test Kordian - Juliusz Słowacki 1 Test Potop - Henryk Sienkiewicz 3Test romeo i julia z odpowiedziami to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. W ostatnim pytaniu wszystkie odpowiedzi są za 10 punktów.. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Q. Julia, aby poślubić innego mężczyznę miała : answer choicesTest romeo i julia.

Kto zabił Tybalta?. 42 godziny 6. franciszkanów 7. w Rozalinie 8.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).1. ęczeć.. na balkonie.. Traktuje to jako drobną ankietę.. Odpowiedzi: Rząd I 1. a) Merkucjo b) Marta c) Aptekarz d) Tybalt e) Samson / Grzegorz 2. a) 14 b) 20 c) 16 d) 18 4) Gdzie poznali się Romeo i Julia?Romeo, Julia, ich rodzice, ojciec Laurenty, Tybalt, Merkucjo, Parys, służący Romea Baltazar i służąca i piastunka Julii Marta.. KoŃ RaFaŁ 22 marca 2015 Zanim zrobisz test lepiej znaj odpowiedzi.pozdrawiam koń Rafałek :3. kingaelo 14 grudnia 2014 Osoba ktora robiła ten test jest idiotą totalnym, ponieważ dramat ten .. "Romeo i Julia" - test ze znajomości lektury.. Młodzieniec, widząc początki bójki, nakazał rozejście się służących: "Odstąpcie, głupcy; schowajcie miecze do pochew.Sami nie wiecie, co robicie", po czym, gdy to nie poskutkowało, rozdzielił ich swym mieczem.Na plac wszedł kolejny mężczyzna, tym razem był to .Tekst I WILLIAM SZEKSPIR," ROMEO I JULIA" - prolog CHÓR Dwa równie stare i szlachetne rody W Weronie, gdzie się rozgrywa ta sztuka, Wskrzeszają zamęt przycichłej niezgody: Znów w czas pokoju krew chodniki bruka , Gdy w sercu ojców nienawiść szaleje, Dzieciom wiedzionym przez los ku zagładzie, Miłość podsuwa daremną nadzieję-Śmierć ich dopiero koniec waśniom kładzie..

pomozcie kto mi rozwiąze test o romeo i juli TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY "ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA GR.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kto udzielił ślubu Romeo i Julii?. W ogrodzie.. na ulicy.. Gdzie Julia wypowiada te słowa: ""Romeo!. Jakie są najsłynniejsze sceny z Romea i Julii?Romeo i Julia sprawdziań cz.1 Sprawdz czy dobrze znasz tą lekture ;> Tagi dla tego .. test nie jest zły, ale z ortografią jest problem i z .. Załóż własny blog!Romeo i Julia, czyli ponadczasowi, tragiczni kochankowie ostatnidzwonek.pl, Szekspir stworzył parę młodych ludzi, którzy zakochali się miłością romantyczną "od pierwszego wejrzenia".Nie zwracając uwagi na konsekwencje tego uczucia, prawie od razu wyznali sobie uczucia i zaplanowali małżeństwo.Romeo i Julia - Wiliam Shakespeare Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia.. 2010-02-10 15:51:24Plik test romeo i julia i odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika gregoryupshaw • Data dodania: 4 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test z lektury romeo i julia odpowiedzi.txt na koncie użytkownika snight4249 • Data dodania: 26 mar 2016Sprawdź co zapamiętałeś z lektury pt. '' Romeo i Julia ''..

9474 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: ... Z jakiej bajki Disneya o ...Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu Pytania zawarte w teście W teście Romeo i Julia - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ROMEO I JULIA" Wyniki w sieci .

Gdzie Romeo poznaje Julię?. Co było następstwem miłości zwięczonej śmiercią dzieci obu rodów?. Mam-że wraz ęczyć¹⁴ i mówić?. Fiszki można także drukować, usuwać już nauczone z listy czy oznaczać te najważniejsze.Test z lektury: "Romeo i Julia".. Akcja utworu rozgrywa się w: a) Wenecji b) Weronie c) Weronie i Mantui 2.. Romeo i Julia - Lektury - Język polski dla Klasa I Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.a) Romeo i Benvolio siłują się dla zabawy b) Matki Romea i Juli wdają się w sprzeczkę na placu targowym c) służący z domu Capuletich i Montekich prowokują się wzajemnie do walki na miecze d) Opiekunka Julii zarzuca jej ojcu że jest zbyt surowy 3) Ile lat ma Julia ?. Dramat składa się z: a) trzech aktów b) czterech aktów c) pięciu aktów 3.. Akt pierwszy i drugi poprzedzone są prologiem.. Możesz zdobyć 20 pkt.. To może zdziwi współczesnego czytelnika - niespełna czternaście.. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie.. Wszystkie chwyty .Test z lektury 'Romeo i Julia' Williama Szekspira.. Za kogo Capuleti chcieli wydać Julię?. mów!. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Julia miała pozostać w "pozornym stanie nagłej śmierci" przez: a) 42 godziny b) 24 .Emocje w dramacie Romeo i Julia.. Dramat składa się z: a) trzech aktów b) czterech aktów c) pięciu aktów 3.. [przypis redakcy ny] ¹⁴ ęczyć — dziś popr.. Dorota 5 lat temu.. Czemuż ty jesteś Romeo!. 2010-01-09 20:12:52 Kto mi poda stronę z testem sprawdzający wiedzę ,, Romeo I Julia " ?. Akcja utworu rozgrywa się w: a) Wenecji b) Weronie c) Weronie i Mantui 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt