Testy na karte rowerową samequizy

Pobierz

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizQuizy kartarowerowa - sprawdź największą bazę quizów o tematyce kartarowerowa.. Rower to pojazd jednośladowy.. Znajomość przepisów ruchu drogowego może wydawać się banalna, zwłaszcza dla osób, które prowadza samochód.. Ale czy na pewno?. Wybierz tramwaj pojazd uprzywilejowany rowerzysta.Karta rowerowa Pytania przykładowe Test nr 1 1.. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić.Na końcu odjedzie-.. Skomentuj.. Najpierw przejeżdża-.. Dalszego poruszania się pieszych zabrania znak: 9.. Pierwsza pomoc - mini-zestaw #3.. Zestaw #5. wjeżdża na drogę z pierwszeństwem przejazdu.. Rower to pojazd dwuśladowy.. Podaj definicję roweru.. W jaki sposób mo Ŝna przewozi ć na rowerze dziecko do 7 lat: a) na dodatkowym siodełku; b) z tyłu na baga Ŝniku; c) na ramie.. Po ukończeniu rozwiązywania kliknij przycisk "Sprawdź".. Tagi dla tego testu: Test Na Karta RowerowaKARTA ROWEROWA-TESTY.. wjeżdża na jezdnię z pobocza lub innej części drogi, parkingu lub.Ostatni odjeżdża-Wybierz tramwaj A tramwaj B rowerzysta.. W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa, a pozostałe są nieprawidłowe.. Zaznacz pole () przy prawidłowej odpowiedzi.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test składa się z 6 pytań.. Jednośladowy dlatego, że jak jedzie to robi za sobą jeden ślad.Może być umiesz ale nie zdała byś /zdał byś testu na kartę rowerową.Podziel się wynikiem w komętarzu..

8 pytań.test na kartę rowerową 4.

3.Przykładowy test na kartę rowerową - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. .Karta rowerowa - Test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. sprawdź!. Rozpocznij test.. Wskaż zbiór zawierający tylko prawidłowe części układu jezdnego.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Egzamin na kartę rowerową twojego dziecka to dobry moment, aby przekonać się, ile wiedzy o przepisach ruchu drogowego zostało co w głowie.. Zestaw #3.. Rozpocznij quiz.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Zestaw #6.. Pierwszeństwo ma-.. Ostatni przejedzie-.. Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta.. Żeby można było uznać test za rozwiązany, musisz odpowiedzeć na co najmniej 17 pytań.. xXMajciaXx1223 1 miesiąc temu.. Wyślij.. Po upływie tego czasu wybieranie odpowiedzi zostanie zablokowane.. jazdy obok innego rowerzysty.. To nie jest łatwy quiz.. Podziel się.. Najpierw przejedzie-.. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:Quizy/.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Za włączającego się do ruchu uważamy kierującego pojazdem, który: answer choices..

Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?

Wybierz tramwaj rowerzysta.. 14) W tej sytuacji kolejność przejazdu jest następująca: a) 1 - 2 - 3, b) 2 - 1 - 3, c) 2 - 3 - 1.Test egzaminacyjny składa się z losowo wybranych 25 pytań.. Zestaw #2.. Zestaw #1. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.Question 2. rusza po zapaleniu się zielonego światła.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. b) może jechać bez uprzedniego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu.. Rozwiąż test, zaznaczając jedną odpowiedź.. Czas trwania egzaminu wynosi 35 minut.. Sprawdź, czy zdałabyś .c) jedzie pierwszy.. Kliknij i przejdź.Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. c) powinien sprawdzić ustawienie lusterka bocznego.test na kartę rowerową.. P O W O D Z E N I A !Testy REKLAMY Wybierz sobie jeden z testów, i. do dzieła!. Egzamin jest zaliczony, jeśli poprawnych jest co najmniej 80% odpowiedzi.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Nie zdalam.4.Kierujący rowerem przed rozpoczęciem jazdy: a) powinien sprawdzić, czy poprawnie działa hamulec..

... gdzie wyjedziesz na wycieczkę rowerową?

W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.. Quiz z działu kartarowerowa czeka na Ciebie!Super!. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zestaw #7.Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Umiejętności - owszem, liczą się, ale wiek też ma znaczenie.. Kart ę rowerow ą mo Ŝe uzyska ć osoba, która: a) uko ńczyła 7 lat, b) uko ńczyła, 9 lat; c) uko ńczyła 10 lat.. UWAGA: TEST JEDNOKROTNEGO WYBORU!. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.Czy zdałabyś test na kartę rowerową?. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do .Przykładowe testy egzaminacyjne (po 25 pytań) Łatwy zestaw na początek.. W rowerze występuje 5 układów: kierowniczy, jezdny, napędowy, hamulcowy oraz oświetleniowy..

Młodzież powyżej 10 lat może zdawać na kartę rowerową.

Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 20 poprawnych odpowiedzi (80%).. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Następnie sprawdź swój wynik oraz przejrzyj prawidłowe odpowiedzi.Brak odpowiedzi na pytanie traktowany jest jako błąd.. Udostępnij.. Wybierz tramwaj rowerzysta.. Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. 13) W tej sytuacji rowerzysta z numerem 1: a) ustępuje pierwszeństwa pojazdowi z numerem 2, b) ma pierwszeństwo tylko przed pojazdem numer 3, c) jedzie pierwszy.. Zestaw #4. koło przednie i tylne, szprychy, obręcz.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt