Test chłopcy z placu broni online

Pobierz

Tematyka.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Liczba wyników dla zapytania 'test znajomości chłopcy z placu broni': 10000+CHŁOPCY Z PLACU BRONI.. a) Boka b) Nemeczek c) Weiss 4) Co sprzedawał na straganie przed szkołą Włoch ?Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. wiedzę o książce #książka 1 x, 2016-07-28 08:00:00. gdzie odbywa się akcja.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) oranżerii d) ruinach zamku .Start studying Chłopcy z Placu Broni.. w Polsce.• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. wiedzę o książce.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lekturyChłopcy z Placu Broni.. w Włochach .. Sprawdź się!. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Plac Broni symbolizuje w utworze wolność, niepodległość i jest traktowany jako mała ojczyzna.Chlopcy z Placu Broni test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z Placu BroniStart studying chłopcy z PB..

Quiz chłopcy z placu broni.

Tym razem postanowił zre.Test: Charakterystyka Janosza Boki Test: Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Cały audiobook do kupienia na ebook do kupienia na o przyjaźni, lojal.Riesenauswahl: Test & mehr.. 10-11 12-15 13-14 16-17 5-6 8-10 są na przykład 2 poprawne odpowiedzi: 12-15, 13-14 bo mieli po 13 lub 14 lat a między liczbami 12 i 15 mieści się 13 i 14 więc jest błąd,1) Jaki kolor koszul nosili chłopcy z ogrodu Botanicznego?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni1) Do drużyny Boki należą: a) Czele, Wendauer b) Rychter, Czele c) Nemeczek, Sebenicz 2) Pies z Placu Broni to: a) Herkules b) Hektor c) Chuligan 3) Kto przypiął kartkę z napisem TU BYLI CHŁOPCY Z PLACU BRONI ?. Chłopcy z Placu Broni .. pytanie 1 z 20.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Zobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. c) Czele.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudny1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

4chłopcy z placu broni.

d) Nemeczek.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Kto był dowódcą grupy Czerwonych Koszul w lekturze "Chłopcy z Placu Broni"?Akcja "Chłopców z Placu" broni rozgrywa się w marcu 1889 roku.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu Bronitest -Chłopcy z Placu Broni.. Udostępnij.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Tematem powieści jest walka chłopców z Placu Broni z chłopcami z drużyny czerwonych koszul z Ogrodu Botanicznego.. Quiz w Poczekalni.. serfer98 4 lata temu.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniQuiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. KryisBo_Bo 2 lata temu.. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. Milionerzy: Among Us!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. a) Gereb b) Czokanosz c) Nemeczek d) Boka 3) Jaki kolor miała flaga chłopców z placu broni?Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Skomentuj.. Zapraszamy do rozwiązywania!Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Czy nadajesz się na MORSA?. wiedza o lekturze.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zawiera nieodpowiednie treści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt