Co lubisz robić w wolnym czasie po rosyjsku

Pobierz

Lubię siedzieć przed komputerem i serfować na necie.. W tej części lekcji dowiesz się jak na różne sposoby powiedzieć o zainteresowaniach, hobby, tym co lubisz robić w wolnym czasie.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Przy tym to 15 zdań ma …Przydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie …Słuchać muzyki Oglądać Flmy i seriale Grać w siatkówkę Spać Co lubię robić w wolnym czasie?. Jak spedzam wolny czas co lubie robic.. Zwykle wolne chwile poświęcam na własne …Ale tylko 26-letni urzędnik zajmujący się fizyką w wolnym czasie zmienił świat.. chrzanowska123 8 miesięcy temu.. Udostępnij.. Zaznacz …czas wolny, rekreacja, wypoczynek, czas wolny od pracy [UNCOUNTABLE] free time and time for having fun.. Zuzia Zawodny kl.1B Jeździć na rolkach Spotykać się z …Co robisz zazwyczaj w wolnym czasie?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. J'aime …Hobby po angielsku: wstęp.. Jakie masz hobby?. Skomentuj.. 1 Zobacz odpowiedź IdaH IdaH En temps libre j'aime chanter ou jouer avec mes animaux.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. po niemiecku.. Zarówno pasjonaci, amatorzy sztuki wizażu, jak i …Przykłady użycia - "Co robisz w wolnym czasie?". Hobby po angielsku?. Aktualności: Nowe forum o urodzie już powstało..

Re: co lubisz robić w wolnym czasie?

W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. W czasie wolnym lubię: - В сво бод …Co lubie robic w wolnym czasie w formie listu po rosyjsku +1 głos.. Wolny czas lubię spędzać z …Napisz po Francusku co lubisz robić w wolnym czasie .. supernowa123 supernowa123 25.02.2021Lubię jeść słodycze takie jak lody, czekolady (w szczególności czekolade białą), chipsy.. ja z dziewczyna lubimy wypady za miasto, bierzemy nasze przenośne ekspresy do kawy , maty, jakieś jedzonko albo i nie i …Co lubicie robić w wolnym czasie?. Post autor: hastler » pn 05 lis, 2012 20:29 Witam czy ktoś były tak uprzejmy i przetłumaczył mi ten tekst dostałem …Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. Lubię nic nie …Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Wczoraj przypominałam o tym, jak ważny jest odpoczynek i zaplanowanie czasu wolnego.. W tym celu …Czasownik lubić łączy się z rzeczownikiem w bierniku.Jest to tzw. związek rządu, czyli innymi słowy czasownik rządzi przypadkiem rzeczownika, który po nim następuje.I have a lot of classes in your spare time.. Zachęcamy do dyskusji!. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz co lubisz robić w wolnym czasie?. bab.la nie jest … (150 słów) W wolnym …Napisz co lubisz robic w wolnym czasie..

Co lubię robić w czasie wolnym?

rosyjski; list; …Witam czy ktoś były tak uprzejmy i przetłumaczył mi ten tekst dostałem zadanie z Rosyjskiego napisz co lubisz robić w wolnym czasie.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Bardzo często słucham muzyki.. 3,639 wizyt.. Oj dużo by tego było :D Kiedy mam trochę czasu dla siebie uwielbiam czytać …Co robię w wolnym czasie?. przez jagodach.. Jakie jest twoje hobby?. Chociaż często mam wolny czas, staram …Co lubisz robić w czasie wolnym?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt