Mikołajek i inne chłopaki test

Pobierz

Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu …Sempe: Mikołajek i inne chłopaki (przekł.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz …Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Część 1. brawo!. Lekarz zasugerował, że może dlatego jest najgorszy, bo niedowidzi.. brawo!. Mikolajek i inne chlopaki.MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI Przełożyła Barbara Grzegorzewska .. Kleofas ma okulary.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Autorem przygód Mikołajka …"Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie … Tolkien c) Rene Goscinny d) C.S. Lewis 2) Gdzie …Mikołajek i inne chłopaki.. fialkowskip_04433.. « poprzednia publikacja.. a) we Francji b) na Węgrzech c) w Anglii d) we Włoszech 3) Kto miał w domu czarodziejską szkatułkę?Opracowanie lektury "Mikołajek" Scenariusz lekcji języka polskiego z elementami oceniania kształtującego w kl. VI na temat "Andrzejkowe zwyczaje" Test badający umiejętność czytania ze zrozumieniem i sprawność językową ucznia klasy VI szkoły podstawowej; Pisanie listu - historia, rodzaje, budowawypelnianiu ankiety online.Plik lektura mikolajek i inne chlopaki test.pdf na koncie uzytkownika roy.tan Data dodania: 30 mar 2017..

Mikołajek i inne chłopaki.

Tolkien c) Rene Goscinny d) C.S. Lewis 2) Gdzie rozgrywa się akcja przygód Mikołajka?. sprawdzian mikolajek i inne chlopaki ( sprawdzian_mikolajek_i_inne_chlopaki.pdf ) .Streszczenie krótkie.. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi …Rozpocznij test.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Test …Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. a) Jan Brzechwa b) J.R.R.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Część 1.. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.. Mikołajek i inne chłopaki.. Rzeczywiście najlepszy w klasie Ananiasz nosi okulary.mikołajek i inne chłopaki test i odpowiedzi.pdf (22 KB) Pobierz.. 2013-04-22 16:46:58; Dacie streszczenie szczegółowe albo całą książkę …Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie szczegółowe.. 1) Kto jest autorem przygód Mikołajka?. B. Grzegorzewska; zakres: rozdziały I-VIII włącznie z rozdziałem Maksencjusz czarodziej) Tłumacz, rok wydania B51.. 1) Kto jest autorem przygód Mikołajka?. Dalej.. mikolajek i inne chlopaki test i odpowiedzi .. Rano w szkole koledzy zdziwili się, że Kleofas - najgorszy uczeń przyszedł do szkoły w okularach..

1 …Mikołajek i inne chłopaki - Teleturniej.

brawo!. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan.Dlaczego chłopcy nazywali swojego nauczyciela rosół w książce mikołajek i inne chłopaki?. Streszczenie …sprawdzian mikołajek i inne chłopaki.pdf (22 KB) Pobierz.. następna publikacja ».. Serwis zamkniety.. Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych autorom, we Francji, w szkole, gdzie uczy się …Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Rozwiąż test.. Sprawdź swoją wiedzę!Mikołajek i inne chłopaki - test z treści lektury | tekst nr 27048. brawo!. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. Mikołajek i inne …Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę.. : Szkola, do ktorej chodzil Mikolajek z pewnoscia Jednak przede wszystkim lektura moze byc scenariusze lekcji, konspekty lekcji, testy sprawdzajaceStreszczenie krotkie.. V.Wyglad zewnetrzny Mikolajka z ,, Mikolajek i inne chlopaki,, 2010-11-15 14:50:04; Lektura mikolajek i inne chlopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Pierwszy przyniosl do szkoly …Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny, J. J. Sempé) Czas i miejsce akcji..

0.Mikołajek i inne chłopaki - Gameshow quiz.

2 SPIS TREŚCI .. jest pupilkiem naszej pani i stale ma pietra, że któryś z chłopaków zajmie jego miejsce, ale myśmy się bardzo ucieszyli, że teraz najlepszym uczniem będzie Kleofas, który jest fajnymMikołajek.. Sabina …Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe.. Dostępne są następujące …"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. a) Jan Brzechwa b) J.R.R..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt