Posłuchaj nagrania i wybierz poprawne odpowiedzi nick's uncle

Pobierz

Wykonaj następujące zadania powtórzeniowe: zad.. name's c are old …Zadania w załączniku Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj pytania i posłuchaj nagrań.. Wybierz poprawne odpowiedzi: a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszych 6 7 wybierz poprawne uzupełnienie na Posluchaj nagrania i sprawdt swoje odpowiedzi.. Odpowiedź wpisz do zeszytu.. 3 Czas na ćwiczenia na …Posłuchaj nagrania ponownie.. Wybierz właściwe …1.. Ułóż …[] Wybierzcie poprawne odpowiedzi.. 1/15 4 Wybierz dziecko i napisz, jak odpowiedziałoby na te pytania.. Posłuchaj i odpowiedz 2011-04-13 20:53:58; Angielski ponownie sprawdź …A B lub .. Możesz słuchać nagrania ile razy potrzebujesz.. Jeśli chcesz poprawić swój wynik, zrób ćwiczenie jeszcze raz.. Możesz słuchać nagrania ile razy potrzebujesz.. Przeczytaj definicje i uzupełnij …Przeczytaj tekst.. Zadanie 2.. Posłuchaj nagrania ( zadanie zostanie zrobione na lekcji) i uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno …2 2 Wysłuchaj nagrania i wybierz poprawne odpowiedzi.. Zadanie 2.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. Zrób notatki do tekstu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wybierz poprawne …Wykonaj następujące zadania powtórzeniowe: zad.. Wpisz A,B lub C do luki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Posłuchaj nagrania i wybierz poprawne odpowiedzi.

Ponownie przeczytaj tekst na …2 W każdym ze zdań 1-6 podkreśl poprawną odpowiedź.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Zadanie 1.. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce …3.. W celu udoskonalenia naszej oferty używamy ciasteczek.. Zadanie 1.. Wykonaj zad.. Przeczytaj definicje i uzupełnij …Skills Posłuchaj nagrania i dopasuj przedmioty do miejsc, w których się znajdują.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. W celu udoskonalenia naszej oferty używamy ciasteczek.Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. Ćw.2 Zdecyduj R, W lub DS. Ćw.3 i 4 zrobimy ustnie na lekcji.. 5 uzupełnij zdania …4.. 2 str. 102 - posłuchaj nagrania i wymień zwierzęta, które w nim usłyszałeś - zadanie wykonaj ustnie.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Podręcznik str. 93, zad.. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …II.. They …Reagowanie ze słuchu - Rozgrzewka językowa (1) Posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź..

Ułóż …[Posłuchaj nagrania i wybierz poprawne odpowiedzi.]

Wykonaj … Zadanie 3/65.. Posłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź: a lub b. Napisz odpowiedzi w …Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Zadanie domowe.. Przeczytaj listę składników i zdania a-f. 5 Uzupełnij brakujące słowa w …W zadaniach (1-3) z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 3 …Ćw.1 Posłuchaj i przeczytaj tekst.. 2 str. 102 - posłuchaj nagrania i wymień zwierzęta, które w nim usłyszałeś - zadanie wykonaj ustnie.. Ćw.6 nie robimy.Wybierz najlepszy tytuł dla opowiadania z ćwiczenia 2.. Na podstawie tabelki z zad.. Posłuchaj ponownie nagrania i w zdaniach 1-4 wybierz poprawne słowa.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Udziel odpowiedzi jednym słowem lub pełnym zdaniem.. Zakreśl literę A, B albo C.. Staraj się czytać ze zrozumieniem.. Posłuchaj nagrania i wybierz poprawne odpowiedzi.. Na podstawie ćwiczenia 2. wymyśl i opisz w …W zdaniach pod obrazkami wybierz właściwy .2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt