Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 quizy

Pobierz

Sprawdzian z historii dla klasy 5 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Społeczeństwo średniowiecza".. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Test z histori 5 klasa ( Polska pierwszych Piastów) Super!. Książka "śladami przeszłości" klasa 1 gimnazjum.. .Społeczeństwo średniowiecza klasa 5.. 0.Czy wie ktoś jak może wyglądać sprawdzian z historii do 6 klasy z działu 4 ,, Świat między wojnami?. Początki średniowiecza -test dla klasy 5.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Społeczeństwo średniowiecza, test z historii System feudalny Życie średniowiecznej wsi Średniowieczne miasto i jej mieszkańcy Kościół w Średniowieczu Kultura i nauka wieków średnich W cieniu kościołów i zamków .. Początki średniowiecza -test dla klasy 5 DRAFT.. Pokaż więcej.. Polub.. Dzisiaj przychodzę z nowym quizem.. historia klasa 5 dział 7. historia klasa 5 dział 7 DRAFT.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaQuizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 6 dział 1 - Narodziny.. Quizy historyczne .. wg Pawel100.. Więcej.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Pytania dotyczą historii Polski pod panowaniem pierwszych królów z dynastii Piastów.. Statystyka testu.. Dział: Historia.. Wymagane logowanie .Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę..

... Test z historii Klasa 5 3 działy.

Starożytny rzym.. Powiązane z testem.. No to zaczynamy!. Opis testu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaDarmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaHISTORIA-test z działu 4 klasa5.. Szukaj.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Preview this quiz on Quizizz.. A czynią to corocznie.. Rozwiąż test.. Inne tryby testu.. Poziom - 5 klasa.. Sprawdzian ze znajomości działu "Tkanki i organy roślinne" z podręcznika Puls Życia.. Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaSprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś odnosi się do rozdziału podręcznika, w którym uczniowie klasy piątej zapoznali się z definicją systemu feudalnego i jego funkcjonowaniem, zagłębili się w specyfikę pokonywania drogi od pazia do rycerza, odwiedzili średniowieczne miasto i .Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo średniowiecza - Wczoraj i dziś..

Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty.

Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów.. Jak nazywał się proces stopniowego podziału państwa po śmierci Bolesława Krzywoustego.. republiką.Start studying historia WCZORAJ I DZIŚ klasa 5 dział III.. Udostępnij Udostępnij wg Sieciarz.. Wczoraj i dziś klasa 6 rozdział " Polska Rzeczpospolita Ludowa "2015-02-10 18:58:54Początki średniowiecza, test z historii .. Jest to sprawdzian z dat , z zakresu początków średniowiecza .. Quizowy Maniak.Test zawiera podstawowe pytania, które mogą pojawić się na testach gimnazjalnych.. Zawiera 18 pytań.. POMOCY !. No to zaczynamy!. Test rozwiązywano: 1963 razy.Kiedy ci, którzy piastują władzę konsularną, zamierzają.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Starożytny Rzym budowle Połącz w pary.. Podaj datę kiedy podzielono Imperium na dwie części?Zachodnia i wschodnia.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Testy i sprawdziany szkolne - znajdziecie tutaj quizy, które pomogą Wam przygotować się do .Na temat historii.. Inne tryby testu.. się stawić wszyscy pełnoletni Rzymianie.. 2013-01-07 13:33:54 Sprawdzian z historii klasa 6 dział 3 wersja a i B z odpowiedziami plsss 2018-12-02 17:12:37Test z Biologii Biologia klasa 5, dział 4 - Tkanki i organy roślinne.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

sprawdzian z działu 5 Test.

Jak nazwano wschodnie cesarstwo?. Cześć!. Test gimnazjalny .Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Powtórzenie - klasa 5, dział III DRAFT.. Ana_Kleszcz 3 lata temu.. Poziom - 5 klasa.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Klasa 5 Historia Krucjaty.. Udostępnij.. Na temat historii.. Rozwiąż test.. Podaj datę kiedy upadło cesarstwo zachodnio-rzymskie?. Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Sprawdzian z historii wczoraj i dzis klasa 5 dział 5 2015-03-10 18:35:20 Znacie sprawdzian z przyrody klasa 5 dział woda ?. Początki średniowiecza - historia V klasa cz. 1 Połącz w pary.. Starożytny Rzym.. Wczoraj i dziś dla klasy 6 2016-07-04 19:16:27; Sprawdzian z historii wczoraj i dzis klasa 5 dział 5 2015-03-10 18:35:20; Test z historii!. Co to były ikony?Najłatwiejszy test z historii!. Starożytny Rzym mapa Rysunek z opisami.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Powiązane z testem.Sprawdzian z historii wczoraj i dzis klasa 5 dział 5 2015-03-10 18:35:20 Sprawdzian wczoraj i dziś klasa 7 dział 6 2019-05-11 13:50:54 Załóż nowy klub Podstawowa jednostka armii rzymskiej to.. Skomentuj.. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika..

Dział: Historia.Quiz z działu 5 Test.

Edytuj elementy.. Starożytny Rzym.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7. krzyżówka utrwalenie słówek z działu 5 Krzyżówka.Preview this quiz on Quizizz.. Tekst dotyczy poboru do armii w czasach, gdy państwo rzymskie było: answer choices.. przeprowadzić zaciąg żołnierza2, zapowiadają na zgromadzeniu ludu dzień, w którym mają.. Jakie miasto nazwano nowym Rzymem?. Sprawdzian z historii klasa 5 dział 5 - Społeczeństwo.. Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 5 dział 4 - Początki.. Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 5 dział 3 - Starożytny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt