Sprawdzian z historii 1 liceum pierwsze cywilizacje

Pobierz

Początek cywilizacji gr.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.. A i B + Klucze odpowiedzi1.. 2018-05-10 16:01:24; Mileiście już sprawdzian z historii z 2 działu?. Zrozumieć przeszłość.. Mają one Wam pomóc, ale nie zwalniają z obowiązku notowania czy czytania podręcznika.. Przeglądaj testy Zaloguj się.. w4ri4tk4 napisał/a - zawsze mówiłem rodzicom, po co sie uczyć jak sa sprawdziany w necie.. monisia666 napisał/a - strona 10/10.. W pliku znajdziesz zrozumieć przeszłość testy oraz odpowiedzi do każdego rozdziału (Pierwsze cywilizacje, Starożytna Grecja, Antyczny Rzym, Wczesne średniowiecze, Europa i Polska w XI-XIV wieku, Schyłek .Historia, Sprawdziany i testy "Starożytny Wschód" - test z historii starożytnej dla liceum ogólnokształcącego.. Pozdrawiam.. Rozdział I - Pierwsze Cywilizacje - Zrozumieć przeszłość cz. 1 - HISTORIA LICEUM dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.plTest Pierwsze cywilizacje, Rozdział I - Pierwsze Cywilizacje podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II .Wybierz test z rozdzialu Pierwsze cywilizacje lub podrozdzialow podrecznika Zrozumiec przeszlosc cz. 1 dla Klasa II Liceum.. b. cywilizacja mykeńska powstała ok. 1600 r. GG: 52764799. sprawdziany.do.liceun.npp.. Mam wielka prośbę, potrzebuję sprawdzianów do klasy 1 liceum z historii Poznać przeszłość wiek XX, do działu polska i świat po II wojnie światowej, Błagam o pomoc :) 2014-05-17 12:52:52Plik Pierwsze cywilizacje TEST.doc na koncie użytkownika Creazy_Moniczka • folder Starożytność • Data dodania: 26 lis 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 5 historia sprawdzian pierwsze cywilizacje nowa era': 10000+ Pierwsze cywilizacje Ruletka..

GG: 52764799Sprawdzian z historii klasa v pierwsze cywilizacje.

Starożytny Wschód.. Ważne pojęcia: Prehistoria - okres od chwili pojawienia się istot człowiekowatych (praludzi) .. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Hello explorers 2 Prawda czy .Klasa 5 Historia.. C. ma związek z kończącą się w Afryce epoką zlodowacenia.. Ziemie nad rzekami były żyzne i zapewniały obfite plony.. Wczesne średniowiecze.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Połącz określone cywilizacje z rzekami nad którymi się ukształtowały.. Stare Liceum .. merryferry<3 napisał/a - Jutro z tego mam sprawdzian.. Jedno z nich jest tutaj niepotrzebne.. Notatki z wosu dla liceum - zakres podstawowy.Sprawdzian ze znajomości działu Pierwsze cywilizacje z podręcznika Wczoraj i dziś.. Słowianie i ich pierwsze państwa 4.. - grupa testu A i B "Społeczność lokalna i regionalna" sprawdzian po dziale 3.. Krzysztof Ziemlak 3.. Cywilizacje Indii i Chin 1.. Sprawdzian historia klasa 5 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje; Sprawdzian historia klasa 5 dział 2 - Starożytna Grecja; Sprawdzian historia klasa 5 dział 3 - Starożytny Rzym; Sprawdzian historia klasa 5 dział 4 - Początki średniowieczasprawdzian z fizyki podział na różne klasy zacznij już teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z..

Sprawdzian z historii klasa 7 dział 2.

- grupa testu A i B "Wspólnota narodowa" sprawdzian po dziale 4.. To, że pierwszy człowiek pojawił się w Afryce A. jest dziełem przypadku.. Wczesne średniowiecze.. Najstarsze cywilizacje powstały w dolinach wielkich rzek.. D. nie zostało do dziś udowodnione.1 Sprawdzian a Pierwsze cywilizacje.. imi i nazwisko.. klasa Zaznacz na mapie podane miejsca odpowiednià literà.. Nil.. Dlatego warto notować.Przedstawiamy wpis zrozumieć przeszłość sprawdziany, który ma na celu pomoc w nauce historii.Ten podręcznik jest przeznaczony dla liceum i technikum wydawnictwa Nowa Era.. Tygrys.. w dolinie rzek Huang-ho i Jangcy na terenach Indusu w starożytnych Chinach: Jaka dynastia jako pierwsza panowała na terenie Chin?. wg Jkozlowska.. Ponieważ były to miejsca dogodne do obrony.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. ANTON KRAWIETZ 2.. Starożytny Wschód - katalog nazw (2) 1.. Testy \ Historia \ Starożytne cywilizacje; Starożytne cywilizacje, test z historii Test wiedzy o starożytnych cywilizacjach.Inne cywilizacje Bliskiego Wschodu Polecam film dokumentalny BBC Starożytne cywilizacje.. Wiosna Ludow w Europie i na ziemiach polskichZobacz 9 odpowiedzi na zadanie: Mial ktos sprawdzian z 1 rozdzialu ' poczatki cywilizacji ' ksiazka - ' sladami przeszlosciHistoria - notatki z lekcji..

Test z Historii Klasa 5, dział 1 - Pierwsze cywilizacje.

Najstarsze cywilizacje.. Nad rzekami można było żywić się rybami.. a. cywilizacja minojska powstała w III tys. p.n.e. na Krecie - życie Kreteńczyków koncentrowało się wokół pałaców - Knossos - w okresie swojej świetności Minojczycy panowali na morzu - ok. 1450 r. - Kreta została podbita przez Mykeńczyków.. STAROŻYTNY WSCHÓD 1.. 8 września 2020 03:09 Pomoce Naukowe.. Zawiera 11 pytań.. Zamieściłam tu krótkie notatki z lekcji.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.HISTORIA LICEUM; Zrozumieć przeszłość cz. 1 Rozdział I - Pierwsze Cywilizacje / Pierwsze cywilizacje.. Statystyka testu.Kapitel 1 - Aha Neu 2; Ziemia - nasza planeta; Elementy hydrostatyki i aerostatyki; Pierwsze cywilizacje; Substancje i ich przemiany; Figury na płaszczyźnie; Liczby i działania; U schyłku średniowiecza; Krainy geograficzneSprzedam Sprawdziany do klas 1, 2 i 3 Gimnazjum z przedmiotów: - Geografia ,,Planeta Nowa" i ,,Puls Ziemi" 1,2 i 3 ( SPP i NPP ) - Biologia ,,Puls Życia" i ,,Świat biologi" 1,2 i 3 ( SPP i NPP ) - Historie ,,Śladami Przeszłości" 1, 2 i 3 - Fizyka ,,Spotkanie z Fizyką" ,,Świat Fizyki" i ,,To jest Fizyka" 1, 2, 3 i 4 - Chemia ,,Chemia z Nowej Ery" 1,2 i 3 - J. Angielski ,,Connections" 1 .Gdzie, prawdopodobnie, po raz pierwszy zaczęto hodować bawełnę?.

test > Pierwsze cywilizacje.

Szang Szing Cin: Jedwab i żelazo umożliwiły Chinom do pierwszych kontaktów z: Egiptem Mandżurią Rzymem: Ok. 1500 r. p.n.e. ludy Indusu .Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, .. Pierwsze cywilizacje Sprawdzian A Dalej .. liceum; Wszelkie treści w serwisie są generowane przez użytkowników i własciciel portalu Spra.fm nie bierze za nie odpowiedzialności.Test wiedzy o starożytnych cywilizacjach.. Tags: Question 17 .Sprawdzian "Pierwsze cywilizacje" - test sprawdzający - rozdział 1.. Proszę pamiętać, że obowiązuje Was zarówno treść podręcznika jak i treści przekazywane przez nauczyciela podczas lekcji.. Był to przypadek.. - grupa testu A i B "Prawo i prawa człowieka" sprawdzian po dziale 2.. Sarkofag to wiara w wielu bogów.Wybierz test z rozdziału Pierwsze cywilizacje lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Dlaczego pierwsze cywilizacje powstały w pobliżu wielkich rzek?. .Początki cywilizacji" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 46 Moje statystyki: .. Marek Lenart (wynik: 0 %) Ewelina Banasiewicz (wynik: 40 %) Najlepsi w kategorii: 1. .. Historia: Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Gimnazjum - lekcje .Historia - kartkówka 1.. Odcinek 2 - Epoka żelaza.Możecie się z niego dowiedzieć kim były ludy morza, Fenicjanie i jak powstała i rozwijała się w I tys. p.n.e. potęga Aysrii.2.. B. wiąże się z panującymi wówczas warunkami klimatycznymi.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Początek cywilizacji - materiał do kartkówki; Religia - sprawdzian 1.. Wojciech :) 6.. Opis testu.. Wpisz w wykropkowane miejsca odpowiednie cyfry:Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaKomentarze: Ania1995 napisał/a - Dziękuje bardzo serdecznie.. Różaniec - materiał do sprawdzianu; Historia - sprawdzian 1. .. Liceum ogólnokształcące Historia .. Pierwsze cywilizacje.. Chronologia wydarzeń 4.. Anna Sowicz 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt