Napisz wypracowanie o swoim hobby po angielsku

Pobierz

Zadbaj o to, by Twoje myśli były ze sobą spójne i łączyły się w logiczną całość.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające.. Aby opowiedzieć komuś innemu o swoim hobby, możesz użyć jednej z poniższych struktur gramatycznych:Hobby po angielsku: wstęp.. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu.. Co robiłeś?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćDo ich wprowadzenia użyj zwrotów, które znajdziesz poniżej (Wypracowanie po angielsku - rozwinięcie).. Pozostałe Wybierz, czego potrzebujesz .. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego..

REKLAMA.napisz 7-8 zdań o swoim hobby po angielsku.

Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. Kocham siatkówkę,ale z angielskiego to mam ledwo 2 co mogę napisać?. Nie przejmuje się problemami, po prostu zapominam o nich.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.Jak powinno wyglądać wypracowanie po angielsku - budowa.. Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.. Co cię skłoniło do tego, jak duża jest twoja kolekcja.. Hobby po angielsku?. Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich .Napisz 10 zdań o mojm hobby jest to piłka nożna .. Przygotuj się, by mówić pewnie Popraw swoje umiejętności językowe dzięki najświeższym, cotygodniowym artykułom .. Uwielbiam jej słuchać ponieważ gdy zakładam słuchawki na uszy świat staje się inny.. Poprawcie mnie jak coś musi być 50-100 słów Cześć np Gosia Piszę do cb bo chce Ci opowiedzieć o moim nowym hobby.Moim hobby jest gra w siatkówkę.. To nic trudnego!. Zostaw komentarz i opowiedz mi o swoich hobby.. lubie w to grać poniewasz mam zabawe z przyjaciułmi.. Wypracowanie na temat twojego hobby - zbieranie pocztówek.. Gdzie byłeś?. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję..

Napisz po angielsku o swoim hobby.

Osobno o mnie i .Napisz e-mail do koloegi/koleżanki po angielsku o hobby ?. 0 głosów.. Pomocy.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.. Każdy z nas ma jakieś hobby.. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia .. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Opowiadanie innym o własnym hobby.. Muzyka jest moją najlepszą przyjaciółką.Napisz artykuł .. Przez kilka.Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. Carving - czyli wycinanie z owoców i warzyw.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.There is always a change.. Zastanów się nad nim dobrze - napisz szkic, w którym zawrzesz zarys swojego wypracowania.Teraz Twoja kolej.. Dobry wstęp to połowa sukcesu.. Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. zadanie dodane 7 października 2010 w Historia przez użytkownika justyna2387 (-2,190) .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Dodaj wypracowanie; .. podstawowe czynności po angielsku "Czy szczuplejszy oznacza lepszy, a wygląd rzeczywiś.. Report on the amount of time spent on talking on the.. Man and environmentmoje hobby po angielsku my hobby « A letter ..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Wiedza o społeczeństwie .. Napisać o swoich i koleżanki ,czym się interesuje , co robi chętnie ,co robi jeszcze chętniej ,czego nie lubi robić i co o tym sądzi.. Czyli masz jakiś surowiec fizyczny, wykonujesz jakąś czynność i tworzysz coś nowego.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. 2011-09-22 21:47:25; Propozycje na nazwe bloga o sobie i swoich zainteresowaniach 2014-06-16 20:05:08; Opowiedz o swoich zainteresowaniach.. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby .. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało .. Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz.. Każdy rodzaj wypracowania po angielsku, niezależnie od tego, czy jest to dłuższy tekst formalny, np. rozprawka, podanie o pracę lub reklamacja, czy też krótkie opowiadanie o sobie albo ostatnich wakacjach, składa się z trzech obowiązkowych elementów: rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia.Jak zakończyć wypracowanie o zainteresowaniach?. lubie grać w piłek choć mi to nie za dobrze wychodzi pomżecie opoweiadanie Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-04-21 10:03:34..

Napisz wypracowanie na wybrany temat ze starożytności.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt