Prezentacja na temat zainteresowań

Pobierz

Day planning Od jakiegoś czasu zaczęła zastanawiać mnie jedna rzecz.. Cel/cele zajęć: - kształtowanie aktywnej postawy wobec nauki, - rozwijanie predyspozycji i zdolności poznawczych.. : gotowanie) 2).. konik,pasja)-zainteresowanie,zamiłowanie do czegoś,czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków.Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie,doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie.Głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.. : majsterkowanie) 4).1.. Jeździmy na konkursy i może nie zawsze coś wygramy, ale jest zabawnie.. ostatnio babka z angielskiego poprosiła, aby na następne zajęcia trzy osoby z grupy zrobiły prezentacje multimedialne (w jęz.. Muzyka.. Psy i koty :) Uwielbiam bawić się z małymi i dużymi pieskami i kotami.. Sporo ciekawych faktów, więc myślę, że warto się zapoznać.. 1 czerwca 2020 31 maja 2020; AKTUALNOŚCIPrezentacja multimedialna - Hobby, zainteresowania.. Można skorzystać z załączonej prezentacji o preferowanych kanałach sensorycznych i rodzajach inteligencji.. Day planning Happy PlannerPrezentacja zainteresowania 1.. Cele zajęć w języku ucznia/ dla ucznia: - opowiem o swoich zainteresowaniach,śniadanie, na pewno dużo radości sprawia ci.. (odp.. Tematyka zainteresowań była bardzo różnorodna: gra w szachy, piłka nożna, malarstwo, kolekcjonerstwo, konstrukcje itp.Czym jest prezentacja multimedialna Jeśli masz wykonać pracę na temat swoich zainteresowań, ciekawej wycieczki czy wakacji, możesz ją zrealizować w różny sposób, np. napiszesz opowiadanie, przygotujesz plakat lub folder na kartonie z bloku rysunkowego, zaprezentujesz album ze zdjęciami, które opiszesz i ozdobisz rysunkami.4..

Poza bardziej przyrodniczymiPrezentacja na temat moich zainteresowań 1.

(odp.. Poznajemy siebie i kolegów poprzez ich hobby.. Można go zaprezentować w całości lub fragment albo przesłać rodzicom do obejrzenia w domu.przejawianie zainteresowania jego wypowiedziami, wygłaszanie własnych uwag w sposób podkreślający znajomość rzeczy i kompetencje.Temat: W świecie naszych zainteresowań.. Dlaczego moje życie jest nudne i monotonne?. Ilustracje przedstawiające zainteresowania bohatera historyjki "paweł i jego zainteresowania" - część I 5. karta pracy "moje zainteresowania" 6. karta pracy "moje zainteresowania" w wersji obrazkowej 7. prezentacja multimedialna lub arkusze ze zdjęciami "koła zainteresowań" 8. karta ewaluacji zajęć dla ucznia 9.Co powinnam umieścić w prezentacji na temat swoich zainteresowań?. natknęłam się na wspaniały artykuł, który odmienił moją rzeczywistość.. Ustalenie sposobów zdobywania wiedzy - praca w parach.. 2.Po wypowiedziach uczniów nauczyciel wyświetla na tablicy interaktywnej definicje: hobby ( pot.. Gdy robię lekcje lub czytam książki zawsze towarzyszy mi muzyka.. Kiedy lubisz sadzić kwiaty, pielęgnować ich rabaty, opiekować się trawnikiem jesteś świetnym.. (odp.. ang.) na temat swojego hobby, zainteresowań itp.Wiele dzieci przyniosło w ten dzień akcesoria, plakaty, części zbiorów lub nawet sprzęt i strój, które uatrakcyjniły prezentację..

Cele: - samopoznanie uczniów: orientacja w zakresie swoich zainteresowań4.

Lekcja powinna być poprzedzona przygotowaniem uczniów do krótkiej pięciominutowej prezentacji, którą nauczyciel powinien zilustrować przykładem (np. prezentując własne hobby).. Dostępna pod tym linkiem: Wstawiam filmik z muzyką, ponieważ nie dało się inaczej- wyskawiwał błąd.. Okazało się, że każdy uczeń ma swoje pasje, hobby i chętnie o nich opowiada.. Chodzę także na dodatkowe zajęcia muzyczne, na których śpiewam.. : ogrodnikiem) 3).. Jego odzwierciedleniem w życiu codzien -Temat: Prezentacja na temat mediacji Wszystkim mediatorom i osobom zainteresowanym tym tematem polecam ciekawą, dość obszerną prezentację, na którą trafiłem ostatnio w sieci.. Interesuję się ich anatomią i funkcjonowaniem ich organizmów, a także dziedziczeniu cech- sierści, itp. Jednym z moich zainteresowań jest muzyka.. Wysłany: Czw 13:20, 24 Maj 2012 Temat postu: Prezentacja multimedialna - Hobby, zainteresowania.. Do momentu aż w końcu!.

Jestem osobą, która lubi ruch.Prezentacja na temat narzędzi do diagnozowania zainteresowań.

Prezentacja CV

  • Podstawowe informacje
  • Wykształcenie
  • Doświadczenie zawodowe
  • Dotychczasowe osiągnięcia
  • Dodatkowe kwalifikacje
  • Zainteresowania pozazawodowe
..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt