Przeczytaj tekst z którego usunięto 3 zdania ktore zdania a-e

Pobierz

Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). W każdą lukę (8.1-8.4) wpisz literę, którą oznaczone jest .Zadanie 8.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania które zdania a-E uzupełniają luki 1-3 tworząc spójny i logiczny tekst dwa zd…Jezyk Angielski.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi ponizej (a-d) tak aby byl on spojny i logiczny.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wpisz w każdą lukę 8.1.-8.4. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Klasa 1 liceum.. Wybierz w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga jedno zdanie nie pasuje.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Jedno zdanie …Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania.. Dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. FREUDE AM KOCHEN Meine Schwester, Katrin ist ein .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. [MATURA 2018] Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uwaga: jeden fragment został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.A.. Wybierz w luki litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Dwa zdania podane zostały dodatkowo i nie pasują do tekstu..

7.1.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

D I don't like it when there's a lot of noise, people .2 Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto pięć zdań.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. W zeszycie dopasuj zdania A-E do luk 1-4, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Matura próbna z .Strona 8 z 13 MJN-1P Zadanie 7. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wstaw zdania A-E w luki 1-3 tak aby otrzymać spojny i logiczny tekst.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. C.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto pięć zdań.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz odpowiednie litery w luki.. Uzupełnij luki 7.1.-7.3. za pomocą liter, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Które ze zdań A-E poprawnie go uzupełniają?. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. B. The boy asked the teacher why he had .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Dobierz brakujące zdania, tak aby otrzymać logiczny spójny tekst.. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. Odpowiedzi i arkusz CKE znajdziecie na naszej stronie Przeczytaj tekst z którego usunięto 3 zdania.wstaw zdania A-E w luki 1-3 tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst ..

(0 - 4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Thus, maps are becoming social.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno nie pasuje do żadnego.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania ktore z odpowiedzi A-e popra… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: DAM JAN .. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt