Uzupełnij tekst wyrazami z ramki cztery wyrazy zostały podane dodatkowo

Pobierz

2021-05-05 14:01:12; …Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Uzupełnij każdą lukę (1-4) odpowiednim wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Uzupełnij poniższy tekst odpowiednimi wyrazami z ramki.. Ponad 100 tysięcy … Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie …Przeczytaj tekst uzupełnij go wyrazami z ramki w odpowiedniej formie 2016-01-15 18:58:20 Uzupełnij zdania,wpisując w każdą lukę jeden wyraz z rami w …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wymagana jest …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.Jeden wyraz podano dodatkowo i nie pasuje on do żadnej luki.. 1 Uzupełnij zdania, wybierając odpowiednie wyrazy z ramki.. Wymagana …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. whales are .animals - they live in t…Uzupełnij tekst wyrazami z ramki .. Pomożesz ?. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowoOpublikowany in category Język angielski, 22.09.2020 >> .. Uzupełnij zdania …(4 pkt) Przeczytaj tekst.. Cztery wyrazy zostały podane dodatkowo POMOŻECIE KLASA …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo .. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo - MidBrainart .. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Dwa wyrazy …Poziom rozszerzony TEST 3..

Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.

Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przeczytaj tekst.. EXAM TASK Przeczytaj tekst.. Wymagana jest …Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami z ramki.. Bettruhe • Ohrentropfen • das Ohr • …Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Grupa A | stro na 4 z 4 7 8 9 Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna …Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij zdania określeniami podanymi w ramce.5.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) odpowiednim wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. follow, exchange, publicity …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej …Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazeniami z ramki cztery wyrazenia podano dodatkowo i nie pasują one do zadnego ze zdan.. Podano dwa wyrazy dodatkowo.. Wyrazy z ramki: stairs …Przeczytaj tekst.. 1 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo .. Jeden wyraz zostałpodany dodatkowo i nie pasuje do żadnejluki.A upB willC …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki..

dwa wyrazy zostały podane dodatkowo .

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.. 2021-05-05 14:01:12; …Niektóre wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do tekstu.. Uwaga!. 1 Zobacz odpowiedź .. uzupełnij tekst właściwymi czasownikami w czasie past Simple.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij tekst wyrazami z ramki .. Niektóre wyrazy zostały podane …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst.. Słowa : bride , bridesmaid …Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. właściwymi wyrazami (A-C).. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.uzupelnij tekst wyrazami z ramki angielski.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Cztery wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt