Testy z lektury w pustyni i w puszczy pdf

Pobierz

Czy rozpoznasz znane osoby jako babcie?Test: Test z lektury W pustyni i w puszczy Opis testu::) Miłego rozwiązywania!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Klasa 5 Polski.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Sprawdź się rozwiązując ten .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?. O Autorze .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Zgadnę, czy grasz w grę "Kalambury"!. Inne tryby testu.. Pytania zawarte w teście.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Inne tryby nauki.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.nierowie, koledzy ojca, nazywali go "dzieckiem pustyni".. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Na poczatku dzici pilnowało dwoch beduinow.. Zaproponuj, aby członkowie i członkinie grup podali przy-kłady z tekstu lektury..

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.

Komentarze (3):Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Rozwiąż test.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Podsumowanie Następnie w formie pogadanki lub miniwykładu podsumujcie ćwiczenie.Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Życzę miłego rozwiązywania.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góryW pustyni i w puszczy- znajomość lektury (1) Udostępnij Udostępnij wg Agadudzik14.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Powieść "W pustyni i w puszczy" należy do gatunku powieści przygodowych, dlatego akcja nie skupia się tu na problemach, lecz na przygodach głównych bohaterów.. Zapisz prawidłowe odpowiedzi!. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Poproś poszczególne grupy o przedstawienie tych wskazówek, które zostałyby naruszone przez W pustyni i w puszczy, gdyby istniały w czasach Sienkiewicza..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Fałsz Prawda : 9.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Edytuj elementy .. PDF Materiały do wydruku.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Pó źniej, b ędąc ju Ŝ w szkole, towarzyszył czasem ojcu lub panu Rawlisonowi, w czasie wakacji i świ ąt, w wycieczkach, jakie z obowi ązku musieli czyni ć od Port- Saidu aŜ do Suezu dla rewizji robót przy wale i przy pogł ębianiu ło Ŝyska kanału.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Polub.. Na podstawie dziesięciu pytań, zgadnę czy masz Tik Toka!. Jak myślisz, co woli Twoja babcia?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Powinnam się bać?. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.uczestnictwa w wykopaliskach wojny pomiędzy tubylcami a przybyszami : 7..

Mapa witryny.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Rozwiąż test!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Pokaż wszystko.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. W powstaniu styczniowym brał udział: Staś Tarkowski Władysław Tarkowski pan Rawilson żaden z bohaterów : 10.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Nel dostała Sabe: od Stasia od Oficera od Ojca od dziadka : 8.. Liczba pytań: 20 Poziom: Trudny Rozwiązany: 203 razy Średnia ocena:TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docTest z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Odpowiedz.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Więcej quizów.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyLudzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Dzieci pojechały razem z .Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Co powinieneś zrobić razem z babcią w jej święto?. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt