Uzupełnij luki w wyrazach właściwymi literami

Pobierz

- Uzupełnij lukiUzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając już podany.. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Question from @PiórnikTalerz - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. wg Mszczesiak.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. When the auto-complete results are available, use the up and down arrows to review and Enter to select.Podane związki wyrazowe i uzupełnij luki właściwymi literami wzi.łam się w garść - wzi.łaś na siebie ciężar ponad siły - wzi.ła nogi za pas - wzi.liśmy sobie do serca - wzi.łyśmy to pod uwagę - ściągn.łem na siebie burzę - ściągn.łaś mnie z obłoków na ziemię - stan.ł dęba.. Uzupełniamy wyrazy literami ż lub rz:przyjaciel, jastrząb, trzeci, ułożyć, uważać, korzystać, różny Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele.. Wiosna.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. Dziewczynka zawsze z .Uzupełnij wyrazy, wpisując brakujące litery z "ch" i "h" 2012-05-07 20:14:39 Wstaw brakujące litery 2012-02-11 21:24:41 Uzupełnij brakujące litery w wyrazach 2011-04-28 18:21:22Klasa 2 Klasa 3 Polski..

Uzupełnij luki w wyrazach właściwymi literami.

Brakujące słowo.. Pierwsze litery brakujących słów zostały podane.. wg Kamilamiszczyk.. Uzupełnij luki aby utworzyć właściwy wyraz.. Dopasuj słówka z ramki i wstaw je w odpowiedniej formie.. W razie trudności zajrzyj do słownika ortograficznego.. Uzupełnij wniosek.. (imię i nazwisko) 1.. Stopniowo będziemy uzupełniali materiały w tym dziale o kolejne teksty.. Uzupełnij luki (6.1.-6.4.).. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 5.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Na początek słownictwo, które będzie Ci potrzebne do wykonania zadań.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij wyrazy, wpisując brakujące litery z "ch" i "h"Zaznacz poprawneopcj.. Klasa 3 Angielski Bugs Team 3 Macmillan.. 2011-01-23 13:38:05; Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukępierwsze litery prakujących słów zostały podane - Angeilski 2012-10-20 14 .Jun 4, 2018 - Uzupełnij luki w tekście odpowiednimi literami: ć, ń, ś, ź, ci, ni, si, zi.. 13.2.Uzupełnij brakujące litery w wyrazach 2011-04-28 18:21:22; Uzupełnij wpisując odpowiednie potęgi liczby 10 .. W razietrudnost zajrzyj do słownik ortograficzne…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

4 ...Uzupełnij luki właściwymi wyrazami.

Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. Jakie życzenia miał tata, gdy pojawił się w nim czarodziej?. Do podanych głosek dopisz kolejno: spółgłoskę nosową twardą, spółgłoskę ustną miękką oznaczoną trzema literami oraz spółgłoskę miękką niemającą twardego odpowiednika.2.. ( W każdą lukę wpisz maksymalnie 3 wyrazy wliczając już podany).Nie zmieniając form wyrazów napisanych wielkimi literami i dodając własne, uzupełnij luki w zdaniach (13.1.-13.4.). Następnie przyporządkuj wymienione przedmioty do odpowiednich wyjaśnień: sk_wka :spinka,którą się ws_wa we włosy ws_wka : metalowa listewka, którą się zas_wa aby zamknąć dzwi zas_wka : blaszka służąca do sk_wania,czyli łączenia ze sobą metalowych elementów.Uzupełnij luki w tekście właściwymi wyrazami.. Question from @Werrosg - Szkoła podstawowa - PolskiUwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst i uzupełnij go właściwymi wyrazami z ramki.. 2011-11-13 17:36:48 Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij luki w rzeczownikach i czasownikach właściwymi literami..

Uzupełnij luki w wyrazach własciwymi literami Skorzystają podanego kodu.

Zwierzęta - luki w zdaniach Brakujące słowo.. Wiosenne luki w zdaniach.. Uzupełnij luki w zdaniach Brakujące słowo.Uwaga.. Pierwsze litery brakujących wyrazów zostały podane.. Uzupełnij luki w tekście pierwsze i ostatnie litery brakujących wyrazów zostały podane.. 2010-10-28 17:17:12; Uzupełnij podane zdania, wpisując w luki odpowiednie formy rzeczownika przyjaciele.. Dla ułatwienia pierwsza litera została podana.. Zadanie 2.. Karty .Karta pracy ucznia Pisownia wyrazów z literami "ą", "ę", "em", "om" ………………………….. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. tak, aby oddawały sens poprzednich zdań.. Remember….Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. 2010-09-23 19:40:42; Uzupełnij, wpisując odpowiednie jednostki długości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt