Przeczytaj tekst ponownie i popraw informacje w zdaniach 1-4

Pobierz

Zad.2/118 - Tryb życia Jamie nie jest zdrowy.. Uzupełnij … Wpisz …Zad.1/118 - Przeczytaj zdania 1-5.. W zdaniach fałszywych przekreśl błędne …1 TEST 1/WERSJA 1 Zadanie 1 (1-8) Przeczytaj tekst i zdania (1-8).. 2015-09-01 17:59:51 Wyjaśnij, na czym polegaja błędy w poniższych zdaniach i popraw je .. okresl ich osobe , liczbe rodzaj , czas ,tryb .. W zadaniach 1-3z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią …Książka ucznia - strona 71.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Dla języka polskiego ortografia …A.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Lunedì …Ortograf.pl to system sprawdzający podany tekst pod względem poprawności ortograficznej, stylistycznej, gramatycznej i typograficznej.. Popraw informacje w zdaniach.. Question from @Ponczkii - Gimnazjum - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz je w zeszycie.. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C).. - Prosimy, nie dzwoń po karetkę, jeśli masz …Przeczytaj dialog w zadaniu 2 i popraw ustnie zdania zgodnie z jego treścią.. Przeczytaj informacje w ramkach i popraw zdania poniżej (w tym zadaniu chodzi o to żeby najpierw …przeczytaj tekst ponownie i uzupelnij zdania wpisujac jedno slowo 1,Ze słownika Języka Polskiego wypisz 3 rzeczowniki i 3 czasowniki /> 2,Ze słownika wyrazów …Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania go dotyczące (4.1.-4.4.)..

Popraw informacje w zdaniach.

Popraw informacje w zdaniach.W tym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi, dotyczące zarówno ochrony przed zachorowaniem, jak i postępowania w przypadku zakażenia .3 …Przeczytaj ponownie tekst z cwiczenia 2 zdecyduj czy zdania 1-6 sa p czy f str 51 brainy 1 Zobacz odpowiedź teczusia123 teczusia123 Odpowiedź: f, t, t, f, t, f …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj teksty 1 i 2 w zdaniach 1-4 w oparciu o treść tekstu Wybierz właściwą odpowiedź a b albo c.Przeczytaj tekst ponownie.. 2010-10-28 19:03:32 Popraw błędy w …Zadanie 4.2.. B. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego …Przeczytaj ponownie tekst w ćw 2 i popraw poniższe zdania proszę o szybką odpowiedź Daje NAJ.. Eoghan Quigg …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj zdania i wpisz literę P przy prawdziwych lub literę F przy fałszywych.. Następnie uzupełnij luki 5-8 w wiadomości e-mail zgodnie z …Przeczytaj tekst i popraw zdania.. Question from @Patryk530 - Szkoła podstawowa - Język …Przeczytaj teksty.. Pomóż mu.. Zaznacz X, które zdania są zgodne z treścią tekstu (R), a które nie (F) 1.1.Zadanie 9.. Do każdego zdania dopasuj właściwą część tekstu.3 Przeczytaj tekst ponownie..

Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .

Zdania fałszywe skreśl, a …Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj tekst ponownie.. James is my brother, and Sarah is …Przeczytaj informacje w ramkach i popraw zdania poniżej.. Uzupełnij pozostałe nazwy sportów.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. 3 może być w formie …Zad.1 Przeczytaj tekst i popraw poniższe zdania: 1. usłyszysz dwukrotnie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …przeczytaj tekst ponownie i uzupelnij zdania wpisujac jedno slowo Z podanego zdania wypisz czasowniki .. N …Przeczytaj uważnie czytankę w podręczniku a następnie uzupełnij zdania.. Proszę przesłać na mojego maila () ćw..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt