Napisz sprawozdanie z wycieczki w której uczestniczyła twoja klasa

Pobierz

Następnie pojechaliśmy do Domu Wczasowego "ELA", gdzie zostaliśmy zakwaterowani w pokojach.. Na początku każdy musiał iść do szatni po kurtki.JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Po obiedzie poszliśmy zapoznać się z okolicą.Przykład sprawozdania został przedstawiony poniżej.. Zobacz też: Tylko u nas!. 2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki na majdanek 2016-10-22 .Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. Punktualnie o godzinie ósmej zebraliśmy się przed szkołą.czytając Rady dla piszących sprawozdanie w podręczniku str. 294) .. Dnia 7 VII pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Zakopanego.. W drodze powrotnej bawiliśmy się super.. Grupa liczyła 40 osób: 36 dzieci z klas II-VI oraz cztery nauczycielki.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. klasa II technikum pojechała z panią Agnieszką Głodowską na wycieczkę do Gdyni, podczas której uczestniczyła w warsztatach "Akademii Licealisty", pn. "Wiktymologia - jak nie stać się ofiarą przestępstwa", w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu.W poniedziałek 21 V 2018r.. Najpierw udaliśmy się do Doliny Strążyskiej, gdzie znajduje się wodospad Siklawa.Przydatność 70% Sprawozdanie z wycieczki klasowej.. Uczestniczyła w tym prawie cała klasa z wyjątkiem dwóch osób, które musiały przygotowywać się do jutrzejszego apelu z okazji Dnia Niepodległości..

Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła klasa II D.

Na miejscu dołączył do nas przewodnik tatrzański.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opowiadanie.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od I piętra, gdzie obejrzeliśmy zbiornik mieszczący największąPrzykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. W drodze powrotnej ktoś nawet .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wypracowanie Zdaj relację z ciekawego wydarzenia z życia Twojej klasy.. Trasa wycieczki wiodła uliczkami lubelskiego Starego Miasta.. Pani wychowawczyni zapoznała nas z regulaminem wyprawy.. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Skansenu Kolejnictwa w Chabówce.. (Może to być jakaś ciekawa lekcja, zwody…) Temat II: Wyobraź sobie, że towarzyszysz jednemu z bohaterów literackich w jego podróży.. Tej wycieczki nigdy nie zapomnimy i będziemy ją długo wspominać.Dnia 6 XI 2008 roku całą klasą udaliśmy się do Muzeum Walk o Wał Pomorski.. o godzinie 9.15 wyruszyliśmy razem z klasą II na wycieczkę do Rabki.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Wyjechaliśmy w poniedziałek o 9 50.W skansenie byliśmy około 10 30.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy ..

Napisz sprawozdanie z tej ...Sprawozdanie napisali ucz.

Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano,.Przydatność 70% Sprawozdanie z wycieczki klasowej.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Podczas drogi śpiewaliśmy piosenki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Po trzech godzinach dotarliśmy do Warszawy.Przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i odpowiedz na zamieszczone pytania.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Sprawozdanie z wycieczki napisała uczennica z klasy 5b .. prawie wszyscy turlikali się z górki.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .W dniu 21.02.2020r.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru..

Temat I: Napisz sprawozdanie z wybranego przez siebie wydarzenia, w którym uczestniczyła Twoja klasa.

30 września pojechaliśmy z klasą na wycieczkę do Malborka.Sprawozdanie z wycieczki 25kwietnia bieżącego roku nasza klasa uczestniczyła w wycieczce "Śladami Czarciej Łapy".. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.. Lekcja przeprowadzana była w pobliskim skansenie, znajdującym się w miejscowości Kołodziejówka.Osoby, które nie odeślą w ogóle pracy otrzymają ocenę niedostateczną.. Temat I: Napisz sprawozdanie z wybranego przez siebie wydarzenia, w którym uczestniczyła Twoja klasa.. Sprawozdanie z udziału w lekcji muzealnej.. We wtorek, 11 września 2019 roku, klasa Vb była na wycieczce w Akwarium Gdyńskim, które znajduje się na skwerze Kościuszki w Gdyni.. Podzieliśmy się na dwie grupy .29 maja bieżącego roku nasza klasa uczestniczyła w wycieczce do kina "Millenium" w Łomży.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W dniu 10 marca 2014 wraz z całą klasą mieliśmy okazję uczestniczyć w lekcji muzealnej zatytułowanej "Historia garncarstwa".. Na miejscu dołączył do nas przewodnik tatrzański.Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. Przeczytaj sprawozdanie z wycieczki i odpowiedz - Zadanie 2: Teraz polski 5 - strona 134Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru..

Sprawozdanie z wycieczki.

Dnia 7 VII pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Zakopanego.. Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła klasa II D.. Następnie doszliśmy do bazy namiotowej, gdzie znajdowało się źródełko.. Na miejscu dołączył do nas przewodnik tatrzański.. Pod szkołą byliśmy po 19:00.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:2928 marca bieżącego roku nasza klasa uczestniczyła w wycieczce do Warszawy.. W wyjeździe brali udział uczniowie kl. III - VI oraz opiekunowie: p. Halina Rybicka, p. Natalia Szulc i p. Wanda Gulanowska.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. Z Krosna wyjechaliśmy o godzinie 6.45, podróż trwała cztery godziny.. Około 07:00 pojechaliśmy w stronę tego pięknego miasta.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.W sprawozdaniu natomiast jest to ważne, ponieważ opisujemy całe zdarzenie, jakim było wyjście do teatru, a nie tylko sam spektakl.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Z Krosna wyjechaliśmy o godzinie 6.45, podróż trwała cztery godziny.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. Z Krosna wyjechaliśmy o godzinie 6.45, podróż trwała cztery godziny.. Są to powszechne zasady, które możemy zastosować, gdy będziemy pisać sprawozdanie z filmu, z praktyk, sprawozdanie z lektury lub sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Wspólnie z nami w wycieczce uczestniczyła klasa II D.. Dnia 7 VII pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Zakopanego.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. (Może to być jakaś ciekawa lekcja, zawody…) Temat II: Wyobraź sobie, że towarzyszysz jednemu z bohaterów literackich w jego podróży.. Na szczycie była wieża widokowa, z której był naprawdę ładny widok na Gorce i Beskid Sądecki.. kl.V: Julka W., Patryk T., Kuba J. 19 października 2015 roku klasy 3-6 z wychowawcami oraz panem Mateuszem Wojasem pojechały do Lublina.. Celem wycieczki było zwiedzanie ,,Muzeum Wsi Lubelskiej" i wystawy LEGO.. Czekali na nas rodzice, którzy zabrali nas do domów.. Dnia 10 września 2009 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Zdajemy relację, czyli piszemy sprawozdanie!. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt