Króliki termondzkie rozmnażanie

Pobierz

IP: 93.154.242.168: 2013-12-24, 08:52:58 a Jaką masz rasę Samiczki ?. Podczas odchowu młodych matka potrzebuje spokoju.Króliki mają wysokie zdolności rozrodcze do 2,5- 3 lat.. jest to rasa typowo mięsna,samce i samiczki,wieku 3,5mca ,waga waha się mniej więcej 3,5kg,w sam raz na wiosenne rozmnażanie (marzec)króliki szybko rosną,są zdrowe ,szczepione castomix,z pełnym pakietem witamin firmy benefeed,jeżeli chcesz zakupić króliki procent zdrowe,to zapraszam,cena za sztukę .. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Są to duże uszy, wydłużony tułów i pysk.Temat: rozmnażanie królików 2013-12-23, 20:46:35 w jakich miesiącach mozna dopuscic samiczke ~maniaczek25 zarejestruj się by zarządzać swoim kontem i zbierać punkty!. Odsadzanie młodychRozmnażanie królików - krycie samic w hodowliRozmnażanie królików.. Króliki Termondzkie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Witam na mojej stronie.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Rozmnażanie.. Hodowla królików, a nawet odchowanie tylko jednego miotu, wymaga podjęcia pewnych decyzji, które trzeba przemyśleć dużo wcześniej.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Ich budowa stanowi pośredni typ pomiędzy olbrzymem belgijskim, a białym nowozelandzkim..

Na tym tle wypadają lepiej niz króliki Nowozelandzkie Białe.

- Kiedy kupowaliśmy materiały, a nawet wówczas, gdy przyjeżdżały do nas i ktoś usłyszał, że to do hodowli królików, ludzie przychodzili i z zainteresowaniem przyglądali się pracom - wspomina W. Kerlin.. W 18. dniu zaczyna się też zmiana zębów u królików, która kończy się w 1. miesiącu.. Barwa Gospodarstwo ekologiczneKróliki mogą rozmnażać się więc przez cały rok, choć najlepszy moment na krycie to wiosna/lato.. Młodzież urodzona jesienią zwłaszcza późną dojrzewa pod tym .Do rozmnażania królików powinniśmy przygotować odpowiednie pomieszczenie bądź klatkę.. Zapobiega to przypadkowemu pokryciu samicy przez samca .Po raz pierwszy króliki te zostały sprowadzone z Belgii do Polski (do Zakładu Doświadczalnego IZ w Chorzelowie) w roku 1977.. Młode króliki potrzebują bardzo dużo ciepła.Budowa króliczarni w Tuchomku cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród okolicznych mieszkańców.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Króliki maluszkami są przez około 10 tygodni, szybko dorastają, szybko staja się płodne i zaczynają dążyć do dalszego rozmnażania: jeśli w porę nie zareagujemy, małe samczyki będą kopulować z własną mama i siostrami, w krótkim czasie hodowla wymknie nam się spod kontroli, zamiast dwóch królików będziemy mieć 30.Króliki Termondzkie Białe WYSYŁKA Kornica Archiwum,Gryzonie,Króliki Witam Mam dziś na sprzedaż 5 pięknych samczyków rasy termondzki biały..

Data zakończenia 2018-03-18 - cena 40 złKróliki termondzkie białe.

xD ~Michał zarejestruj się by zarządzać swoim kontem i zbierać punkty!. Króliki termondzkie białe to świetna rasa mięsna , ,bardzo szybko przybierają na wadze Istnieje możliwość wysyłki na specjalnych warunkach ,cena uzależniona jest od wieku , przed zakupem proszę o tel 531704348Króliki termondzkie młode …Witam mam do sprzedania króliki termondzkie młode 11 sztuk z jednego miotu króliki zdrowe karmione naturalnie jak w gospodarstwie do dalszej hodowli polecam więcej informacji na telefon… 20 zł Obserwuj.. Witam, Mam pytanie dotyczące rozmnażani królików.. Planując hodowlę należy też zadbać o rozmnażanie królików korzystając z samców-reproduktorów.Opis Króliki termondzkie białe samce i samice w różnym wieku , możliwość dobrania niespokrewnionej parki .. Proszę powiedzieć czy są jakieś konsekwencje takiego zapłodnienia między króliczym bratem i siostrą ?Następny odcinek choroby królików Film chrześcijański | "Długo wyczekiwane szczęście" Bóg dał mi szczęśliwe życie (Dubbing PL) - Duration: 1:31:02.. Zarówno samce jak i samice mogą być użyte do rozrodu dopiero po osiągnięciu dojrzałości płciowej i dostatecznego rozwoju fizycznego..

Praktycznie już w wieku 21 dni króliki zaczynają pobierać samodzielnie pasze.

Łatwe wyszukiwanie.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Jak sama mówi, jej króliczarnia nie jest uciążliwa dla otoczenia.Króliki tej rasy w wieku 90 dni osiągają masę ok. 2,2 kg, przy wydajności rzeźnej 58-60%.. Do rozmnażania tej rasy królików zostały wykorzystane króliki rasy olbrzym belgijski biały, dlatego występuje u potomstwa szereg cech rasowych charakteryzujących olbrzymy belgijskie białe.. DODAJ ZADARMO w wielu kategoriach tematycznych.. IP: 46.134.212.75: 2014-01-02, 01:04:58 Samiczkę najlepiej dopuścić gdy .Rozmnażanie królików.. POKARM Króliki te wymagają dużej ilości bardzo dobrej paszy, zwłaszcza wiele pasz treściwych.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. W jednym miocie może się znaleźć nawet 10 osobników, choć u mniejszych ras potomstwo zazwyczaj nie jest aż tak liczne.. Jednym z czynników warunkujących prowadzenie opłacalnej i przynoszącej satysfakcję hodowli jest umiejętność kierowania rozrodem.. Termondzkie świetnie nadają się do uszla pl plKrólik kalifornijski (Oryctolagus cuniculus) - rasa królika domowego wyhodowana w Stanach Zjednoczonych niedaleko Kalifornii, dzięki czemu zawdzięcza swoją nazwę.Rasa powstała dzięki efektowi krzyżowania ras takich jak: królik nowozelandzki biały, królik szynszyl oraz królik himalajski (rosyjski).Hodując króliki należy nie tylko zaopatrzyć się w odpowiednie klatki, ale też trzeba zadbać o wartościową żywność dla zwierząt, która zapewni im właściwy rozwój..

Białe termondzkieŻywienie i rozmnażanie królików Wydatki związane z posiadaniem królika nie kończą się na jego zakupie.

Między innymi są to dość spore (duże) uszy, wydłużony tułów oraz pysk.Zdania są podzielone co do tego, ilu posiłków w ciągu dnia potrzebują młode.. Króliki wszystkich ras osiągają dojrzałość płciową w wieku 3-4 miesięcy życia.. Powinna być prowadzona karta kryć, tak aby nie rozmnażać królików w bliskim pokrewieństwie, ponieważ mogą występować problemy z porodem, z małą żywotnością miotu oraz wadami genetycznymi.. Króliki dzikie i domowe karmią je w zasadzie tylko raz na dobę, toteż jednorazowe karmienie wydaje się najbardziej naturalne.. Bardzo istotny jest dobór samic i samców do rozrodu.. Króliki dorosłe należy utrzymywać w oddzielnych klatkach lub boksach, tak aby nie miały bezpośredniego kontaktu ze sobą.. Zazwyczaj są to specjalne pasze dla królików, ale także rośliny.. Młode rodzą się po trwającej około trzydziestu dni ciąży.Rasy królika - rasy królika domowego.W wyniku doboru sztucznego wyhodowano około 100 ras, znacznie różniących się od siebie wielkością, masą ciała, ubarwieniem i długością włosów, proporcjami uszu i kończyn, czasem wybitnie różniących się od formy dzikiej (zwłaszcza rasy miniaturowe, coraz częściej hodowane w roli domowych pupili).Rozmnażanie królików.. Czasami zaleca się dawać słabym młodym mniejsze ilości mleka 4-6 razy dziennie.. Do wyprowadzenia tej rasy zostały wykorzystane króliki rasy Olbrzym Belgijski Biały i stąd szereg cech rasowych u termondzkich pochodzi od tej właśnie rasy.. Mają one długi, dobrze umięśniony tułów, uszy długie, mięsiste i stojące.. Trzeba zapewnić mu jakiś miły domek, nabyć różne akcesoria do niego oraz dbać codziennie o odpowiednie pożywienie dla zwierzaka.Termondzki biały (TB) Jest to rasa powszechnie hodowana w Belgii.. Samica może wydać na świat kilka miotów rocznie.. Mam parkę podopiecznych, chciała bym się dowiedzieć czy można "dopuszczać" króliki od tej samej matka, jak również z tego samego wylęgu.. Kościół Boga .W hodowli idealna masa ciała królika w wieku 8 miesięcy to około 5 kg.. Króliki Krapkowice .Ogłoszenie # | RÓŻNE » Zwierzęta | rozne zwierzeta kroliki termondzkie witam mam do sprzedania mlode kroiliki samice | TARNOWIAK.PL - Setki tylko Najnowszych ogłoszeń z Tarnowa i Małopolski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt