Test znajomości znaków drogowych

Pobierz

Droga z pierwszeństwem ?. Logowanie i rejestracja:Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Rozwiąż darmowy test na prawo jazdy i sprawdź.. W naszym kraju wyróżnia się 68 znaków informacyjnych.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją wiedzę ze znajomości znaków drogowych w Polsce.. Skomentuj.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c)Test jest przeznaczony dla uczniów kalsy czwartej szkoły podstawowej.. Na dobrą sprawę nie do końca wiem, o co chodziło jej autorowi, bo znak informujący o przejściu dla pieszych w naszym kraju przedstawia sylwetkę idącego człowieka - zatem nie ma on nic wspólnego z memem, który krąży w sieci.Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 2 Test Znaki drogowe - dodatkowe znaki dla kierujących tramwajami Test Znaki drogowe - znaki uzupełniające Test Znaki drogowe - znaki poziome.. gugi93 • 3 lata temu • #mezczyzni #motoryzacja #test #znaki #znakidrogowe .. #znakiuzupelniajace #znakidrogowe #prawojazdy #katb.. Testy \ Prawo jazdy \ Znaki ostrzegawcze; Znaki ostrzegawcze, test na prawo jazdy Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.Materiał oryginalny: Ogólnopolski test znajomości znaków drogowych..

Sprawdza znajomość znaków drogowych.

Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Każdy jednak przyzna, że na większości polskich dróg znaki drogowe są dość powtarzalne i w gruncie rzeczy wystarczy znajomość tylko części całego zbioru, by móc bez problemu i bezpiecznie podróżować.. Wygląd znaków informacyjnych nie jest jednolity.Wielki test znajomości znaków drogowych.. Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który ze znaków przedstawionych na ilustracji ostrzega o miejscu, w którym ruch jest kierowany za pomocą sygnalizacji świetlnej: a) b) c)Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Publikacje nauczycieli: Unikalne bombki na choinkę!. Znaki uzupełniające - test.. Tomasz Hołod.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.W Polsce znaki informacyjne określa ustawa Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U.. Zawiera 41 pytań.. Testy online z odpowiedziami.. O tym, że poruszamy się drogą z pierwszeństwem przejazdu informuje nas znak: a : b : cOpis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Nie tylko kierowcy powinni znać znaki drogowe.. Prowadzisz samochód?. Krótkie quizy tematyczne.. Nie tylko kierowcy powinni znać znaki drogowe.18.. Testy online z odpowiedziami..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V .

Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Krótkie quizy tematyczne.. Testy online z odpowiedziami.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. JTDD 5 lat temu.. Testy online z odpowiedziami.. Droga podporządkowana; Jaki to znak informacyjny?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Te znaki obowiązują także i ciebie.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOgólnopolski test znajomości znaków drogowych.. Krótkie quizy tematyczne.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1 Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 2 Test Znaki drogowe - dodatkowe znaki dla kierujących tramwajami Test Znaki drogowe - znaki uzupełniające.. Krótkie quizy tematyczne.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Każdy znak informacyjny jest oznaczony wielką literą D z numerami zaczynającymi się do 1-53..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw II .

Czy dobrze znasz znaki drogowe?. Przejdź do quizuOd kilku dni w sieci krąży dziwna mapka, według której polscy piesi nie chodzą.. Udostępnij.. Krótkie quizy tematyczne.. #znakidrogowe #prawojazdy #katb.. Jaki to znak informacyjny?. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Test ze znajomości znaków drogowych zakazu.. Barbara_Malinowska 5 lat temu.. Pokaż pytania.. Kierowco - musisz zdobyć 100%!. Publikacje nauczycieli: Unikalne bombki na choinkę!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dopasuj tylko jedną odpowiedź do znaku.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdźmy, jak dobrze znasz znaki drogowe!Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.. 30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą.. Quiz dla młodych kierowców!. Sprawdź, jak poradzisz sobie z rozpoznaniem pochodzenia poszczególnych znaków drogowych!. Jesteś pieszym lub rowerzystą?. Tromba czy Marcin Dubiel?. Czy odróżnisz polskie znaki drogowe od zagranicznych?Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy albo na kartę rowerową, chodzisz na kurs nauki jazdy i nie chcesz zostawiać wkuwania na ostatnią chwilę, jesteś kierowcą ale nie wiesz czy pamiętasz wszystkie znaki - to ten program skutecznie pomoże Ci zapamiętać znaki drogowe.Test ze znaków drogowych Znaki informacyjne..

Test ze znajomości znaków drogowych zestaw IV .

Zawiera 66 pytań.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. 12Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V Testy ze znaków drogowych.. Który znak wskazuje miejsce zatrzymania pojazdu w związku ze znakiem B - 20 "stop": a) b) c) Który ze znaków należy do grupy znaków drogowych poziomych: a) b) c)Test ze znajomości znaków drogowych informacyjnych.. Testy sprawdzające znajomość znaków drogowych, przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.Czy znasz znaki drogowe?. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. Znaki zakazu - test.Jak dobrze znasz znaki drogowe?. Ustąp pierwszeństwa ?. Daria Więcławek 27 maja 2019.. Musisz je znać!. Testy online z odpowiedziami.. Rozwiąż QUIZ o znakach drogowych.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. — O kim mowa?Test ze znajomości znaków drogowych zestaw V ; Testy ze znaków drogowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt