Na podstawie przeczytanego fragmentu zredaguj trzy zasady skutecznego słuchania

Pobierz

pracy w grupie.. W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.. Zredaguj zasady skutecznego poszukiwania ,gromad…Na tym poziomie skupiamy się na osobie mówiącej i na jej słowach, ale również na tym co mówimy sami.. Podczas rozmowy wysyłamy mnóstwo niewerbalnych komunikatów, które dostarczają rozmówcy informacji na temat naszego zaangażowania w rozmowę.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ ZAD 1.Zrób plan ramowy do tekstu" Eragon" (fragment) ZAD 2.. Potrzebuję na teraz proszę o pomocOto 5 zasad aktywnego słuchania, które poprawią jakość Twoich relacji z innymi ludźmi i sprawią, że będziesz lepszym słuchaczem.. dotyczące wykonania piosenek.Na podstawie przeczytanego fragmentu tekstu pt. "Niemcy" autorstwa Leona Kruczkowskiego mogę stwierdzić, że Willi jest osobą bardzo zakłamaną, oraz postacią niewątpliwie kontrowersyjną.. 4.W podanych zdaniach podpisz orzeczenie i nazwij je.1) Mama zrobiła pyszny deser 2)Kaja pojechała na wycieczkę 3) Moja siostra jest dentystką Błagam sz … ybkoNa podstawie przytoczonego fragmentu zredaguj trzy zasady skutecznego SIUChania.. Zadanie.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Zadanie indywidualne.. 7 - strona 188 Trzy zasady skutecznego słuchania: Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!.

Na podstawie przytoczonego fragmentu zredaguj trzy zasady skutecznego słuchania.rozmówców.

To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. A. Sluchanie jest urniejqtnoŠciQ niemoŽliwa do opanowania.. Zadanie.. W ten sposób oznaczamy również zadania:Na podstawie przeczytanego fragmentu.Na podstawie przytoczonego fragmentu.Na podstawie przytoczonego fragmentu.. Wybierz wtaéciwa odpowiedž spoéród podanych.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 4. pracy na lekcji.. Nie cytuj.montu tekstu Seana C…Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Indywidualne.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń.. B, Sluchanie jest sztuka, warto chce innych ludzi.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. 7Uzupełniamy zdania: Bohaterka lektury ma okrągłą buzię i wystającą bródkę.. Zrelaksuj się i przyjmij właściwą postawę.. pracy w grupie.. Będzie Naj.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Dziewczynka jest jedynaczką, to znaczy, że nie ma brata, ani siostry.. Więcej wysiłku poświęcamy na słuchanie niż mówienie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: na podstawie przeczytanego fragmentu zredaguj co najmniej pięciu zdaniach rozwiniętych notatke, w której wyjaśnisz, na cyzm polega tragizm losów Antygony.. Jasne włosy nosi związane w kitę, a jej grzywka jest równiutko przycięta..

Na podstawie przytoczonego fragmentu - Zadanie 4: Nowe Słowa na start!

Jej ukochana lalka ma na imię Ewelinka.. pracy na lekcji.. Słuchanie aktywne - skupiamy się na tym co mówi druga osoba, zwracamy na to szczególną uwagę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt