Napisz rozprawkę w której rozważysz trafność stwierdzenia że w trudnej sytuacji

Pobierz

Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich z lektury obowiązkowej przeniósł się do Twojego świata.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. Większość jednak wybrała rozprawkę, w której rozważała trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej .1.. Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich z lektury obowiązkowej przeniósł się do Twojego świata.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego".Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.Najwyżej punktowanym zadaniem, jak w poprzednich latach, było wypracowanie..

Napisz rozprawkę w której rozważysz trafność stwierdzenia że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.

W argumentacji odwołaj się do .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. W argumentacji odwołaj się do .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.Młodzież wychodząca z egzaminu ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie była zadowolona z pytań.. Do wyboru były dwa tematy: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w .Pierwszy brzmiał następująco: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie..

Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.

Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.W ostatnim zadaniu - za 20 punktów - uczniowie mieli do wyboru napisanie rozprawki lub opowiadania: Temat 1: Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej .Do wyboru była rozprawka lub opowiadanie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego".W drugiej części arkusza uczeń wybierał jeden z dwóch tematów: wypowiedź o charakterze argumentacyjnym - rozprawkę - albo wypowiedź o charakterze twórczym - opowiadanie.. "Rozważ trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie" - to temat rozprawki z tegorocznego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.. Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich z lektury obowiązkowej przeniósł się do Twojego świata.Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie..

Temat 1: Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.

Byłambym wdzięczna gdy ktoś chociaż mi napisał jak to mogę zacząć i jaką tezę postawić.Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego" - to temat tegorocznego eseju, w którym uczniowie powinni odwołać się do wybranej lektury obowiązkowej.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. Jeden z nich to temat o charakterze argumentacyjnym, drugi to temat o charakterze twórczym.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego".Uczniowie musieli też napisać tekst własny - wypracowanie na jeden z dwóch zaproponowanych w arkuszu tematów.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. Temat 1: Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do .Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie..

W argumentacji odwołaj się do ...Temat 1: Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.

W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego", natomiast drugie polecenie wyglądało tak: Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów .. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. Część postawiła na opowiadanie, w którym trzeba było wyobrazić sobie, że jeden z bohaterów literackich z lektury obowiązkowej przenosi się do naszego świata.. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie.. Do wyboru były dwa tematy: "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie" lub "Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich z lektury obowiązkowej przeniósł się do Twojego świata.Najwyżej punktowanym zadaniem, jak w poprzednich latach, było wypracowanie (20 punktów).. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do .. "Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia, że w trudnej sytuacji człowiek poznaje samego siebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt