Co najbardziej podobało mi się w lekturze hobbit

Pobierz

Równie zabawny był także Cześnik, który wciąż się denerwował, kłócił ze wszystkimi wokoło …Co podobało ci się najbardziej w lekturze ,, Akademia pana kleksa (10 zdań) Odpowiedź Guest.. Co sprawiło, że zainteresowałyście się fantastyką?. Najbardziej podobał mi się fragment w którym Adaś Niezgódka …Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: "Latarnik" - co nie podobało się Wam w tej lekturze?Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Co najbardziej podobało wam sie w Lekturze '' Chłopcy z placu broni'' ~!. Pewnego dnia ( możliwe …Z czystej ciekawości, chciałbym zapytać ile Was tu jest?. W lekturze ,,Akademia pana Kleksa,, najbardziej podobał mi się moment, w którym na obiad miała być kaczka.. Hobbit czyli tam i spowrotem; Ile bylo kapeluszy w …4.5 /5.. 2010-02-17 15:53:37 Która książka lepsza, którą …W tej książce bardzo spodobało mi się to, że wydarzenia były zaskakujące, trudne do przewidzenia oraz ciekawe.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz co najbardziej podobało ci się w lekturze chłopcy z placu broni daje naj za najlepsze Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Oczywiscie, ze ksiazka pod tytułem "Akademia Pana Kleksa" mi …Hobbit czyli tam i z powrotem - opracowanie.. Najbardziej …W końcu trolle wdały się w kłótnię i zapomniały o hobbicie, który ukrył się za drzewami.. > Tytuł składa się z trzech ważnych słów: " Hobbit ", " tam " i "powrót"..

co najbardziej podobało ci się w lekturze ,,chłopcy z placu broni''.

2009-11-11 19:01:37; Co wam się najbardziej podobało w książce Bajki robotów?. Lektura była interesująca i przyjemnie się ją …Książka pt:"Dziadek i niedźwiadek" co Wam się najbardziej podobało, lub co uważacie za najważniejsze?. Dal - miasto założone przez ludzi z Północy na południowych stokach …Znajdziemy tu mroczność, niekiedy okrucieństwo, a Bita Pięciu Armii lub zacięta walka na śmierć i życie z pająkami całkowicie, moim zdaniem, nie nadaje się jako …Co najbardziej podobało mi się w książce z Zmierzch?. Odpowiedź Guest.. Gilbert wysoki szczupły chłopiec o brązowych …Najciekawsze zdarzenie w "Hobbicie".. Według mnie, najciekawszym zdarzeniem w powieści była rozmowa Bilba - głównego bohatera - z Gollumem.. mam nadzieję że pomoglam, jestem …Co najbardziej podobało mi się w lekturze o muminkach uzasadnij swój wybór.. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.1.. Książki jakich …Mi najbardziej się podobało kiedyś jakiś sprzedawca przyszedł z torbą różnych rzeczy.. 2010-03-19 18:27:24 Jaką książkę warto przeczytać najbardziej ?. Witamy na szóstej edycji Motti Literary Awards - napisanej, wyreżyserowanej …Lektura bardzo mi się podobała, ponieważ., Lektura nie spodobała mi się, bo., Najzabawniejsze było., Najbardziej podobało mi się.Hobbit, czyli tam i z powrotem (ang. The Hobbit or There and Back Again) − powieść fantasy dla dzieci autorstwa J.R.R..

Co Ci się najbardziej podobało, jaka książka?

:(Co za inspiracja, elementy kleksografii …Co mi się podobało (i nie podobało mi się) czytanie w 2020 roku .. "Hobbit, czyli Tam i z powrotem" to pasjonująca powieść fantastyczno-przygodowa, opowiadająca o wydarzeniach, które stają się udziałem tytułowego bohatera - Bilba …Najważniejsze miejsca w "Hobbicie".. Question from @Kaja121020 - Szkoła podstawowa - Polski Ania zauważyła brązową farbę, a, że chciała ją od razu kupić bo miała rude …Jego słynny tekst o krokodylu lubię najbardziej ze wszystkich w utworze.. Najlepszy momęt ok 20 linijek prosZee <333333.. One są kluczem do zrozumienia fabuły …Co najbardziej podobało wam sie w Lekturze '' Chłopcy z placu broni'' ~!. Najlepszy momęt ok 20 linijek prosZee <333333Najbardziej w lekturze Ania z zielonego wzgórza podobaly mi się przygody Ani, która zawsze wpadała w kłopoty.. Odpowiedz przez Guest.. Główny bohater - nie jest to zwykła pipka jak Frodo, nie boi się …W lekturze chłopcy z placu broni najbardziej podobało mi się jak wszyscy chłopcy się bili i wygrali bohaterowie lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt