Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką twór

Pobierz

Wszyscy uczniowie, którzy przynieśli prace zostali nagrodzeni.Taki kontrast w języku nazywamy przeciwieństwem lub negacją.. Zadanie jest zamknięte.. Następnie dopisz do nich słowa, w których nastąi wymiana ó. Question from @Jmlynarczyko2 - Liceum/Technikum - PolskiNapisz jak najwięcej wyrazów które zawierają wyraz sto 2011-12-02 16:22:17; Zapisz jak najwięcej wyrazów pochodnych zawierających formaty : -arz , -ak , -arnia 2010-05-12 10:50:20; Zapisz jak najwięcej wyrazów pokrewnych będących rzeczownikami 2011-01-17 20:38:39DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Question from @Oliwitkowska94 - Szkoła podstawowa - PolskiJak najwięcej wyrazów z cząstką,, twór".. Już wiesz.. Wygrywa ten, kto ma najwięcej niewyczytanych nazwisk.Napisz jak najwięcej wyrazów z cząstką twór i dopisz do nich słowa w których nastąpi wymiana ó DAJĘ NAJ I DZIĘKI.. Rozwiejmy zatem najczęstsze .Prace przynieśli uczniowie z każdej klasy.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką ''twór'' i ją podkreśl, Następnie dopisz do nich słowa w których nastąpi wymiana ''ó''.. 1) Znajdź jak najwięcej określeń do słów, które byłyby zaprzeczeniem podanych niżej wyrazów.. Piotrek zapisał 260 słów, Iga 162, a Weronika 103.. 2011-07-18 19:23:08 Przykładowe rozwiązanie:nowotwór bo nowotwory;wytwór bo wytwory; Odpowiedź na zadanie z Między nami 4Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Kilka prac zawierało ponad 80 wyrazów.

Question from @Hejo981 - Szkoła podstawowa - PolskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz jak najwiecej wyrazow z czastka twór i ja podkresl nastepnie dopisz do nich slowa w ktorych nastapi wymiana ó. .. Dzk albo jak wolisz thx .. ułóż po jednym zdania z następującymi wyrazami.- niedomagać- nienawidzić- niepokoić - niektórzy - niewielu- nieco .Ułóz jak najwięcej wyrazów z tych liter 2012-07-21 17:05:48; ułóz jak najwięcej wyrazów z cząstką - twór - .. Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką - Zadanie 5: Między nami 4 - strona 12Napisz jak najwiecej wyrazów z cząstką lot 2011-06-14 17:04:24 Ułóż jak najwięcej rymów do podanych wyrazów ( pomóżcie ) 2011-12-05 16:05:52 Konkur na najwięcej wyrazów z cząstką NK , zgłosisz się?. Nastepnie dopisz do nich slowa, w ktorych nastapi wymiana ó. Question from @Jarosław68 - Szkoła podstawowa - PolskiZapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką ,,twór".. Każdy, kto ma na swojej kartce wyczytywane nazwisko, skreśla je.. Pisownia łączna i rozłączna w języku polskim to zagadnienie kryjące w sobie wiele tajemnic.. 2011-07-18 19:23:08 Przykładowe rozwiązanie:nowotwór bo nowotwory; Odpowiedź na zadanie z Między nami 4Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką ,,twór,, i ją odkreśl..

Choose.Pisownia wyrazów z cząstką "nie" - Połącz w pary.

Czasami o poprawności zapisu decyduje kontekst.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Ułóż jak najwięcej wyrazów z cząstką -twór- ma byc ich 14 poniżej.. Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką "twór" Potrzebuje 6 wyrazów 1 Zobacz odpowiedź Annkabiaga2007 Annkabiaga2007 Odpowiedź: Twórca, potwór, twórczość, stwórca, twórz np muzykę, stwór .. napisz streszczenie lektury cudowna podróż rozdział XVlllKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką { twór} amigrami amigrami 26.09.2015 Polski Gimnazjum rozwiązane Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką { twór} 2 Zobacz odpowiedzi .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką ,,twór,, .. Dam naj ;d ;] 2009-09-21 18:16:58; Napisz jak najwiecej wyrazów z cząstką lot 2011-06-14 17:04:24; zapisać w zeszycie jak najwięcej wyrazów z cząstką,,Foto" pomóżcie plissss 2015-03-14 17:14:15Zapisz jak najwiecej wyrazow z czastka twór i ja podkresl nastepnie dopisz do.. - Zaliczaj.pl.. !Na początku wyrazu ----- w środku wyrazu-----Odpowiedz przez Guest-róża-różdżka-różowy .. Question from @Lilcia1000 - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie: zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką róż w Rozwiązanie: wyróżnienie, wróżba, wróżyć, wróżka, wróżbitka, wróżby itpZadanie: zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką róż w Rozwiązanie: podróżować, zaróżowić, poróżnić się, wyróżnienie, wróżyć, wróżenieNapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką "róż" !.

Sporo problemów przysparza pisownia wyrazów i wyrażeń z cząstką co.

Utwórz i zapisz jak najwięcej wyrazów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zapisz jak najwięcej wyrazów z cząstką -róż na początku wyrazów i na końcu wyrazówPozostali na kartkach wypisują jak najwięcej znanych osób, których nazwiska zaczynają się na tę literę.. ostatni konkurs W czwartek 11 czerwca rozstrzygnęliśmy ostatni w tym roku konkurs SKO.. niesprawiedliwość - rzeczownik, nie wychodzić - czasownik, nierówny - przymiotnik w stopniu równym, nie lepszy - przymiotnik w stopniu wyższym, nie najwyższy - przymiotnik w stopniu najwyższym, niemało - przysłówek pochodzący od przymiotnika, w stopniu równym , nie zawsze .W mojej okolicy jest dużo (ogrody) … .. Najwięcej wyrazów zawierających cząstkę "SKO", bo aż 163 udało się zapisać uczennicom klasy VI Ani i Asi.. 10) Utwórz wyrazy pokrewne do podanych, by zachodziła wymiana "ż" na "g", "dz", "h",Pisownia wyrazów i wyrażeń zaimkowych z cząstką co.. Po tym czasie jeden z grających głośno odczytuje nazwiska, które zapisał na kartce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przynajmniej dla przeciętnego Polaka.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz jak najwiecej wyrazów z cząstką lot 2011-06-14 17:04:24 zapisać w zeszycie jak najwięcej wyrazów z cząstką ,,Foto" pomóżcie plissss 2015-03-14 17:14:15 Konkur na najwięcej wyrazów z cząstką NK , zgłosisz się?.

Polegał on na napisaniu jak największej liczby wyrazów zawierających cząstkę SKO.

Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie uczniowie kl. IV.. Możesz skorzystać z dowolnego słownika wyrazów przeciwstawnych, czyli ze słownika antonimów: "wczorajszy", "prawica", "ziemia", "ogień .Wyrazy z cząstką SKO.. Znajdź inne odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Następnie dopisz do nich słowa, w których nastąpi wymiana …Zapisz jak najwiecej wyrazow z czastka "twór" i ja podkresl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt