Krówka czy lizak? Porównanie

Dylemat każdego rozwijającego się przedsiębiorcy? Jakie słodycze reklamowe wybrać dla swojej firmy? Dwoma pierwszymi propozycjami, które zawsze brane są pod uwagę to i lizaki reklamowe. Pojawia się jednak pytanie, co jest skuteczniejsze i na jaki produkt warto się zdecydować?

Analizując sposób korzystania z obydwóch rodzajów słodyczy, możemy dojść do wniosku, że lepszym rozwiązaniem jest lizak. Jest na patyku, a przez to zostaje widoczny przez dłuższy czas. Dodatkowo, lizaki reklamowe mogą być zamawiane w wielu opcjach i kolorach. Tego samego niestety nie można powiedzieć o krówkach. W ich przypadku pozostaje nam jedynie możliwość modyfikacji opakowania, poprzez dodawanie do niego i odejmowanie nadruków firmowych. ’

Spójrzmy teraz na walory smakowe, które mają nam do zaoferowania krówki i lizaki. Każdy z tych produktów jest mocno inny w smaku. Lizaki można porównać do orzeźwiającego smaku owoców, z kolei krówki są bardziej słodkie, ciągnące i mleczne. Nie będzie chyba dużym kłamstwem, jeśli stwierdzimy że bardzie smakują większości ludzi niż lizaki. Nie oznacza to jednak, że warto rezygnować z jakiegoś z tych dwóch produktów. Każdy z nich ma bowiem zalety. Dlatego my stoimy na stanowisku, że najlepszym wyborem, jakiego może dokonać każda firma, to zamówienie miksu słodyczy – część lizaków i część krówek. To, w jakich proporcjach będą występować każde z tych słodyczy zależy wyłącznie od zamawiającego.

Kiedy krówki z nadrukiem lepiej się sprawdzają? Między innymi wówczas, kiedy jednorazowo chcemy poczęstować większą liczbę osób. Z kolei krówki reklamowe są polecane, kiedy chcemy obdarować jedną lub kilka wybranych osób. Nieprzypadkowo lizaki tak często pojawiają się w gabinetach dentystycznych, gdzie są wykorzystywane jako forma nagrody dla dzielnego pacjenta. To, jak się ma leczenie zębów do częstowania słodyczami to już zupełnie inny aspekt, który nie pozostaje w temacie naszych dzisiejszych rozważań. Tak czy inaczej, dobrze jest wiedzieć że mamy do wyboru tak duże urozmaicenie w dziedzinie słodyczy reklamowych. Każdy z tych produktów może być wykorzystywany w dowolny sposób, oferując nam swoje unikalne właściwości. Lizaki reklamowe z uwagi na swój kształt bardzo dobrze sprawdzają się w jednostkowym wręczaniu, zaś polecane są firmom, które chcą się nimi dzielić z większą liczbą osób jednorazowo. W każdym przypadku ten rodzaj słodyczy gwarantuje najlepsze doznania smakowe, trudno porównywalne z innymi słodkimi produktami – ciastkami lub czekoladami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *